Domů » Bleskovky » HTC One M10 na prvním renderu. Prohlédněte si chystanou novinku ze všech stran

HTC One M10 na prvním renderu. Prohlédněte si chystanou novinku ze všech stran

Informace o chystané vlajkové lodi HTC vystupující pod označením One M10 jsou zatím poněkud střídmé. Postupně se ale objevují nové a nové střípky, které nasvědčují tomu, že odhalení asi nebude daleko. Dosud víme, že design novinky by měl vycházet z modelu One A9, což potvrzuje i nově uniklý render. Hnacím motorem se poté stane procesor Qualcomm Snapdragon 820. Na další hardwarové parametry zatím nepřišla řeč, zato přítomnost operačního systému Android 6.0 s nadstavbou Sense je jistá.

24492653859_0616fd0ba6_bTakto by HTC One M10 dle nejnovějších informací mělo vypadat (zdroj xda.com

Dosud se různily údaje o úhlopříčce obrazovky, známý leaker @LlabTooFeR však nyní uveřejnil informaci, že úhlopříčka nakonec bude činit 5,2 palce. Vzhledem k jeho dřívějšímu působení tuto informaci můžeme označit za věrohodnou a oproti předchůdci se tak dočkáme nárůstu o 0,2 palce.

HTC_One_M10 2Fotografie prototypu HTC One M10

Vzroste i rozlišení – dosavadní Full HD bude zvýšeno na jemnější WQHD (1440 x 2560 px), což potvrzovala už starší zpráva. Zatím nelze s jistotou říct, kdy HTC svoji novou vlajkovou loď odhalí. Přímo na chystaném Mobile World Congressu to nebude, prý bychom se měli dočkat až v některém z nadcházejících týdnů.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments