Domů » Bleskovky » HTC na 12. ledna chystá „něco velkého“. Dočkáme se nového top modelu?

HTC na 12. ledna chystá „něco velkého“. Dočkáme se nového top modelu?

Do redakční pošty včera dorazil „Save the date“ e-mail, ve kterém tchajwanská společnost HTC upozorňuje, abychom si udělali čas 12. ledna, kdy představí „něco velkého“. Vypadá to tedy, že se výrobce chce vyhnout veletrhu CES, který se koná od 5. do 8. ledna v Las Vegas a novinky raději odhalí až o 4 dny později.

htc_safethedate

Spekuluje se, že bychom se mohli dočkat nového vlajkového modelu HTC 11, který by se měl zbavit rámečků okolo displeje a pod kapotou by měl nabízet velmi výkonný hardware (více informací). V redakci si myslíme, že na premiéru dalšího vlajkového modelu je ještě příliš brzy, ale třeba HTC překvapí. Je také možné, že světlo světa spatří chytré hodinky (informovali jsme zde) či nová generace virtuální reality Vive.

HTC 11
Fanouškovský koncept HTC 11 vytvořený na základě uniklých informací

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. REdakce: Koukám, že aktuální falgship je z dubna, to je docela brzo na náhradu ne? Tedy jestli top = flagship. Některé… „jednotky“ (člověk, novinář, bloger,…) docela bojují s pojmem flagship, tak je to takové nejasné, co může být myšleno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *