Domů » Bleskovky » Chytré hodinky od HTC na prvních fotografiích. Premiéra stále v nedohlednu?

Chytré hodinky od HTC na prvních fotografiích. Premiéra stále v nedohlednu?

Už od roku 2013 se spekuluje o chytrých hodinkách od HTC, nicméně zatímco konkurence už stihla na trh uvést několik generací, tchajwanský gigant stále nedokončil první verzi. Model s kódovým označením Halfbeak byl během tříletého vývoje několikrát přepracován, ale ani nyní není jasné, kdy bychom se mohli dočkat oficiálního představení.

htc_hodinky

Útěchou pro čekatele může být několik nových fotografií, na kterých hodinky nabírají jasnější tvar a vidět na nich lze také logo společnosti Under Armour, se kterou HTC spolupracuje právě na integraci fitness služeb a nástrojů pro měření fyzické aktivity. Ve spodní části hodinek samozřejmě nechybí čidlo pro měření srdečního tepu.

O specifikacích se toho zatím mnoho neví. Známe jen rozlišení displeje, které je 360 x 360 px a totožnost operačního systému, kterým je Android Wear.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).