Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chytré hodinky od HTC na prvních fotografiích. Premiéra stále v nedohlednu?

Chytré hodinky od HTC na prvních fotografiích. Premiéra stále v nedohlednu?

Už od roku 2013 se spekuluje o chytrých hodinkách od HTC, nicméně zatímco konkurence už stihla na trh uvést několik generací, tchajwanský gigant stále nedokončil první verzi. Model s kódovým označením Halfbeak byl během tříletého vývoje několikrát přepracován, ale ani nyní není jasné, kdy bychom se mohli dočkat oficiálního představení.

htc_hodinky

Útěchou pro čekatele může být několik nových fotografií, na kterých hodinky nabírají jasnější tvar a vidět na nich lze také logo společnosti Under Armour, se kterou HTC spolupracuje právě na integraci fitness služeb a nástrojů pro měření fyzické aktivity. Ve spodní části hodinek samozřejmě nechybí čidlo pro měření srdečního tepu.

O specifikacích se toho zatím mnoho neví. Známe jen rozlišení displeje, které je 360 x 360 px a totožnost operačního systému, kterým je Android Wear.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel