Domů » Bleskovky » HTC 10: Takto se bude jmenovat nový vlajkový model. Přijde i verze s Windows?

HTC 10: Takto se bude jmenovat nový vlajkový model. Přijde i verze s Windows?

Veletrh Mobile World Congress letos novou vlajkovou loď značky HTC nepřinesl, tchajwanský výrobce zde ukázal pouze trojici nových smartphonů řady Desire (více informací). Vrcholový model pro letošní rok bude představen zřejmě někdy v dubnu letošního roku, pro udržení pozornosti na něj HTC začíná upozorňovat na sociálních sítích.

Podle výše uvedené videoukázky pracují zaměstnanci HTC na novém modelu non-stop, nikoliv však protože musí, ale protože chtějí; údajně jsou chystanou novinkou zcela posedlí a stále hledají způsoby, jak ji udělat ještě lepší. Tolik k marketingovým řečem, nyní se pojďme podívat na zprávy z našeho oblíbeného informačního kanálu @evleaks.

Podle Evana Blasse půjde novinka do prodeje pod jednoduchým názvem HTC 10, což potvrzuje předchozí zvěsti o novém jméně. Zároveň však utlumil naděje fanoušků systému Windows 10 Mobile, zda ona desítka v názvu nenaznačuje verzi s dlaždicovým systémem. Odpověď na tuto otázku zní ne, a to nikoliv pouze nyní, ale pokaždé s každým novým telefonem.

htconem10

HTC 10 by mělo nabídnout maximální možnou výbavu v čele s 5,15″ Quad HD displejem, Snapdragonem 820, 4 GB RAM, 12Mpx fotoaparátem a USB-C konektorem. Právě fotoaparát má podávat velmi přesvědčivé výsledky (více informací).

Mimochodem, když se spolu do konverzace na Twitteru pustí @onLeaks a @evLeaks, objeví se spousta dalších zajímavých informací :-) V AnTuTu benchmarku například prototyp HTC 10 získal 109 936 bodů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments