Domů » Bleskovky » Google Pixel XL 2017 s bezrámečkovým designem na prvním obrázku

Google Pixel XL 2017 s bezrámečkovým designem na prvním obrázku

Server AndroidPolice.com před několika okamžiky publikoval vůbec první render chystaného Pixelu XL v edici pro rok 2017. Obrázek údajně redaktoři získali od důvěryhodného zdroje, nicméně na stupnici pravosti jej ohodnotili známkou 8/10; prý kvůli tomu, že na renderu ještě nemusí být finální design. Přesto by k němu zařízení na snímku mělo mít velice blízko.

Takto by měl vypadat Google Pixel XL 2017 se 6" displejem a čtečkou otisků na zádech
Takto by měl vypadat Google Pixel XL 2017 se 6″ displejem a čtečkou otisků na zádech

Novinka by měla být oficiálně představena nejpozději do konce října, ale není vyloučeno, že ji Google odhalí o něco dříve. Druhá generace Pixelu nese kódové označení „taimen“ a s největší pravděpodobností by se mělo jednat o referenční zařízení pro chystaný Android 8.0 „O“.

Za výrobou smartphonu zřejmě bude stát společnost LG. Ta mimochodem dodá i samotný displej, který má lákat na bezrámečkový design, ovšem ne tak výrazný, jako najdeme například u Galaxy S8 (recenze); úhlopříčka bude rovných šest palců (poměr stran 2:1) a těšit se můžeme na technologii AMOLED.

Další novinkou budou senzory na bocích, které  vyhodnotí sílu stisku – mělo by jít o podobnou technologii, se kterou přišlo HTC u svého vlajkového modelu U11 (recenze).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

10 komentářů

 1. Vypadá hezky, ale uvidíme až, co řekne cena. Já typuji tak 25K :)

 2. Teda to je hrozný článek z korekčního hlediska. Nechci pranýřovat, ale co věta tak se opakuje „měla být, měl mít, by měla.“ Až moc, že to bije do očí.

 3. Jestli tohle pravy, tak je to kandidat na nejcisteji a nejelegantneji vypadajici telefon roku

  • No nevím, designově podobný LG G6 se obejde bez té „oblíbené“ praskající skleněné obludnosti kolem fotoaparátu, přijde mi tedy po designové stránce čistější než toto.

   • Ta „praskajici sklenena obludnost“ praska casteji nez obvykle praskaji sklenene Samsungy nebo praskaly iPhony 4/4s nebo jako obvykle jen placas, aby klavesnice nestala?

   • Ano, třeba jen změnou okolní teploty…..

   • URL by nebylo?

   • zipiik (neregistrovaný): Uf, kde jsi byl poslední rok?

   • Taky jsem o tomhle fakt jeste neslysel :D

   • Ale no tak kluci, nedělejte ze sebe… :-) Stačí zcela obecný dotaz na strýčka G a díky četnosti máte ty správné výsledky jako na dlani….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).