Galaxy S10+ na první fotografii. Máme pro vás řadu nových informací

Za měsíc (20. února) se v San Franciscu a Londýně odehraje další Samsung Unpacked event, na němž bude představena rodina smartphonů Samsung Galaxy S10. Tu budou tvořit celkem 4 modely, avšak speciální edice s podporou sítí 5G zřejmě dorazí později. Zpočátku mají být odhaleny vlajkové modely Galaxy S10 a S10+, a také odlehčený model S10 E. Největší z této trojce nyní zapózoval před fotoaparátem.

Galaxy S10+ je uschován v ochranném pouzdře, ale přesto odhaluje to nejdůležitější z přední strany, a to je zahnutý displej, ještě tenčí rámečky nad a pod ním, a hlavně oválný otvor pro umístění duální selfie kamerky v pravém horním rohu. Z fotky byl údajně odstraněn vodoznak na obrazovce telefonu, podle kterého by bylo možné identifikovat ID zaměstnance a sériové číslo zařízení. Fotografie prý byla pořízena v autobuse v blízkosti kampusu Suwon, kde se nachází zázemí společnosti Samsung Electronics.

Lehčí než Galaxy Note 9

Na síti Reddit se pod tímto snímkem rozvinula diskuze, jejímž účastníkem je rovněž jeden z držitelů prototypu tohoto telefonu. Sice svůj telefon kvůli obavám ze ztráty zaměstnání fotit nehodlá, avšak přidal pár zajímavých poznatků. Galaxy S10+ je prý zhruba stejně velký jako Galaxy Note 9, ale je lehčí. Díra v displeji prý nijak vyrušující není, avšak zatím prý telefon příliš netestoval ve hrách či při sledování videa, neboť tyto činnosti výrazně narušuje zmíněný vodoznak.

Čtečka otisků prstů v displeji je prý velmi cool, byť odemykání obličejem obvykle v rychlosti vítězí. Stará se o něj pouze selfie kamerka, neboť infračervený senzor pro snímání duhovky byl z telefonu odstraněn. Asistentka Bixby je v telefonu ve stejné verzi jako v Galaxy Note 9, v následujícím měsíci však ještě může dojít ke změně.

To jsou první zkušenosti člověka, který se s Galaxy S10+ setkal naživo, další se snad budeme dozvídat v dalších dnech až do 20. února, kdy budou telefony řady Galaxy S10 představeny oficiálně.Samsung Galaxy S10 na první fotografiiNepřehlédněte

Tajemství prozrazeno: Samsung Galaxy S10 na první fotografii

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku