Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Galaxy Note8 dorazí až těsně před Vánoci, předběhne jej skládací Galaxy X

Galaxy Note8 dorazí až těsně před Vánoci, předběhne jej skládací Galaxy X

Společnost Samsung měla v tomto týdnu hvězdou premiéru svých vlajkových smartphonů Galaxy S8 a S8+, tím však její úsilí v letošním zdaleka nekončí. Ve druhé polovině roku bychom se měli dočkat tabletofonu Galaxy Note8, a také vůbec prvního smartphonu s ohebným displejem, který je prozatím nazýván jako Galaxy X.

samsung-galaxy-x-patent-04-720x368

Podle nejnovějších informací pocházejících od člena čínského Samsung Galaxy Clubu má Galaxy X dorazit již ve třetím čtvrtletí, zatímco Note8 až v kvartále čtvrtém. Toto tvrzení přitom není nijak nelogické, pokud Apple v září představí zbrusu nový iPhone (8, X…), bude se chtít Samsung předvést v tom nejlepším světle a ukázat světu technologický pokrok v oblasti displejů. Galaxy X má údajně přijít ve dvou velikostech a v nadneseném významu se bude jednat o klasické véčko s jedním vnitřním displejem ohebným v kloubu.

Samsung údajně příští rok představí dva skládací smartphony: na ty ohebné je ještě čas

O Galaxy Note8 zatím příliš informací nemáme, s ohledem na radikální zvětšení displejů u Galaxy S8 a S8+ však zřejmě musíme počítat s tímto krokem i u příštího vlajkového tabletofonu se stylusem.

Skládací telefony: Hudba budoucnosti, nebo jen výstřelek do prázdna?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    No aspoň niečo zaujímavé na trhu. Dúfam, že Note 8 bude mať niečo revolučne ak s tým tak meškajú.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel