Finální verze iOS 12 bude uvolněna 17. září. Nahrát si ji ale můžete už dnes

Apple na včerejší keynote oznámil termín vydání finální verze operačního systému iOS 12 pro iPhony a iPady. Stane se tak 17. září ve večerních hodinách (českého času). Už včera finální verzi označnovanou jako Golden Master dostali uživatelé registrovaní do placeného vývojářského programu a veřejného beta programu.

Pokud se vám tedy těch pár dní nechce čekat, není nic jednoduššího, než se zdarma přihlásit právě do Apple Beta Software Programu, který je určený pro veřejnost a následně si finální verzi iOS 12 stáhnout.

Apple tento měsíc uvolní také finální verzi systému macOS Mojave pro jablečné počítače. Stane se tak v pondělí 24. září, opět ve večerních hodinách.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

 1. bob (neregistrovaný)

  A bude i nova verze animovaneho hovinka po deti?

 2. Žeňé (neregistrovaný)

  Wooow Guvénko bude hovňajs :D

 3. Tak ty tři dny mě už nezabijí a počkám do pondělka…… Docela se na tuhle verzi těším, hlavně po ohlasech z beta testu…… Ještě Apple Pay a nemám důvod přecházet zpět na Android……

  • TomasTB (neregistrovaný)

   Apple Pay bude listopad/prosinec. Kdyby měly banky nějaké technické problémy, tak nejpozději leden. To je info od vysoce postaveného zaměstnance jedné z bank, který nechtěl být jmenován.

   • asdf (neregistrovaný)

    @TomasTB: Pozor, vis ze vynaseni neoficialnich internich informaci je trestne?

   • @asdf (neregistrovaný)
    Tak neřekl nic co bychom už nevěděli……… takže nic proti pravidlům.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *