Domů » Bleskovky » Finální verze iOS 12 bude uvolněna 17. září. Nahrát si ji ale můžete už dnes

Finální verze iOS 12 bude uvolněna 17. září. Nahrát si ji ale můžete už dnes

Apple na včerejší keynote oznámil termín vydání finální verze operačního systému iOS 12 pro iPhony a iPady. Stane se tak 17. září ve večerních hodinách (českého času). Už včera finální verzi označnovanou jako Golden Master dostali uživatelé registrovaní do placeného vývojářského programu a veřejného beta programu.

Pokud se vám tedy těch pár dní nechce čekat, není nic jednoduššího, než se zdarma přihlásit právě do Apple Beta Software Programu, který je určený pro veřejnost a následně si finální verzi iOS 12 stáhnout.

Vyzkoušeli jsme iOS 12: jaké novinky nás nejvíce zaujaly?

Apple tento měsíc uvolní také finální verzi systému macOS Mojave pro jablečné počítače. Stane se tak v pondělí 24. září, opět ve večerních hodinách.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

 1. A bude i nova verze animovaneho hovinka po deti?

 2. Wooow Guvénko bude hovňajs :D

 3. Tak ty tři dny mě už nezabijí a počkám do pondělka…… Docela se na tuhle verzi těším, hlavně po ohlasech z beta testu…… Ještě Apple Pay a nemám důvod přecházet zpět na Android……

  • Apple Pay bude listopad/prosinec. Kdyby měly banky nějaké technické problémy, tak nejpozději leden. To je info od vysoce postaveného zaměstnance jedné z bank, který nechtěl být jmenován.

  • @TomasTB: Pozor, vis ze vynaseni neoficialnich internich informaci je trestne?

  • @asdf (neregistrovaný)
   Tak neřekl nic co bychom už nevěděli……… takže nic proti pravidlům.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).