Domů » Bleskovky » Facebook postihl výpadek, nefunguje Instagram ani WhatsApp

Facebook postihl výpadek, nefunguje Instagram ani WhatsApp

Facebook v těchto chvílích trápí výpadky, které hlásí uživatelé napříč celým světem. Nefunguje odesílat zprávy přes Messenger, načítat příspěvky na Facebooku a síti Instagram. Některé zdroje hlásí problémy i s aplikací WhatsApp. Příčina zatím není známá a samotný Facebook se k situaci zatím nijak nevyjádřil. Komplikace začaly po jedné hodině odpoledne a postihly uživatele v USA, Evropě i v Asii.

facebook
Facebook se potýká s problémy po celém světě

Zpráva o dnešním výpadku přišla zhruba měsíc poté, kdy měl Facebook naposledy problém s přetížením serverů a ani tehdy nebylo možné používat jeho služby. Na webu downdetector.com, který eviduje výpadky webových stránek, můžete sledovat, kde mají uživatelé největší potíže.

Aktualizováno v 15:15: Všechny služby by už měly být plně funkční. Facebook zatím k výpadku žádný komentář nevydal.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tedy
Uživatel
Tedy
Offline

Kolem dvanacte a ja to zaregistoval kratce take, byl velky vypadek…vsechny tyhle site spadaji pod FB zpravy se nedaly odeslat uz to je dobre a bylo neco u fb inc. nicméně se to může zase vrátit jako krátce před chvílí, ale na WhatsAppu který jediný z těchto služeb používám je to v pohodě a přítelkyně to ví, také jí to bylo divné proč se jí zpráva a fotky z práce pro mě neodešlou, a ve statusu visí symbol hodin. Naštěstí když by to bylo vysloveně nutné, můžeme komunikovat skrze hangouts ai kdyby to postihl výpadek, je tu klasické volání (oba… Číst vice »

Carda
Anonym
Carda
Offline

Vzhledem k tomu jak jsme na obrázku úplně vybarvený asi nasazují nové censor roboty možná proto ten výpadek :D

Tedy
Uživatel
Tedy
Offline

:D no mezi námi cenzura od Facebook Inc. je na jejich sítí neskutečná a hranici s buzeraci, některé státy chtějí i podniknout patřičně kroky.
Nedávno jsem četl článek a cílem nejsou překvapivě zájmy aby se některé věci nedely ale zájmy poskytovatele tedy jde jne o peníze o nic jiného takže totální hnus