Domů » Bleskovky » Facebook postihl výpadek, nefunguje Instagram ani WhatsApp

Facebook postihl výpadek, nefunguje Instagram ani WhatsApp

Facebook v těchto chvílích trápí výpadky, které hlásí uživatelé napříč celým světem. Nefunguje odesílat zprávy přes Messenger, načítat příspěvky na Facebooku a síti Instagram. Některé zdroje hlásí problémy i s aplikací WhatsApp. Příčina zatím není známá a samotný Facebook se k situaci zatím nijak nevyjádřil. Komplikace začaly po jedné hodině odpoledne a postihly uživatele v USA, Evropě i v Asii.

facebook
Facebook se potýká s problémy po celém světě

Zpráva o dnešním výpadku přišla zhruba měsíc poté, kdy měl Facebook naposledy problém s přetížením serverů a ani tehdy nebylo možné používat jeho služby. Na webu downdetector.com, který eviduje výpadky webových stránek, můžete sledovat, kde mají uživatelé největší potíže.

Aktualizováno v 15:15: Všechny služby by už měly být plně funkční. Facebook zatím k výpadku žádný komentář nevydal.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

3 komentářů

 1. Kolem dvanacte a ja to zaregistoval kratce take, byl velky vypadek…vsechny tyhle site spadaji pod FB zpravy se nedaly odeslat uz to je dobre a bylo neco u fb inc.
  nicméně se to může zase vrátit jako krátce před chvílí, ale na WhatsAppu který jediný z těchto služeb používám je to v pohodě a přítelkyně to ví, také jí to bylo divné proč se jí zpráva a fotky z práce pro mě neodešlou, a ve statusu visí symbol hodin.
  Naštěstí když by to bylo vysloveně nutné, můžeme komunikovat skrze hangouts ai kdyby to postihl výpadek, je tu klasické volání (oba neomezeneé firemní paušály) či sms a tam jsou výpadky vzácné.

 2. Vzhledem k tomu jak jsme na obrázku úplně vybarvený asi nasazují nové censor roboty možná proto ten výpadek :D

  • :D no mezi námi cenzura od Facebook Inc. je na jejich sítí neskutečná a hranici s buzeraci, některé státy chtějí i podniknout patřičně kroky.
   Nedávno jsem četl článek a cílem nejsou překvapivě zájmy aby se některé věci nedely ale zájmy poskytovatele tedy jde jne o peníze o nic jiného takže totální hnus

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).