Domů » Bleskovky » Dechberoucí logická hra o síle přátelství The Gardens Between zamíří v létě na Android

Dechberoucí logická hra o síle přátelství The Gardens Between zamíří v létě na Android

Oceňovaná logická hra The Gardens Between od australského studia The Voxel Agents zamíří v létě na Android. Titul s malebným grafických zpracováním vyšel na počítačích a konzolích už v roce 2018, o rok později se objevil také na zařízeních s operačním systémem iOS a zanedlouho se dočkají i Majitelé telefonů s Androidem.

TheGardensBetween

Vzpomínky na dětská dobrodružství

V The Garden Between se zhostíte role dvojice kamarádů z dětství, Ariny a Frendta, kteří procházejí sérií smyšlených ostrovů. Jednotlivé ostrovy přitom reprezentují společné vzpomínky, do jejichž hloubi se nerozlučná dvojice noří ve snaze vyrovnat se s Frendtovým stěhováním. Z pohledu hratelnosti jde o logický titul založený na manipulaci s časem, který dává vzpomenout například na dnes již legendární počin Braid.

The Gardens Between for iPhone, iPad [OUT NOW]

Hru si v případě zájmu můžete vyzkoušet už nyní v rámci předběžného přístupu, kde se prodává za 129 korun. Jedná se tedy o prémiový titul bez mikrotransakcí.

The Gardens Between
The Gardens Between
Cena: 129,00 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments