Domů » Bleskovky » Bezdrátové nabíjení nemusí být pomalé. Novinka od Oppo dosáhne výkonu až 50 wattů

Bezdrátové nabíjení nemusí být pomalé. Novinka od Oppo dosáhne výkonu až 50 wattů

Výdrž smartphonů na jedno nabití nijak zázračně neroste, avšak samotné nabíjení je s každým rokem rychlejší; v redakci například testujeme smartphone Realme X2 Pro, u kterého je možné nabít vestavěnou 4 000mAh baterii za pouhou půlhodinu. Mateřská firma Oppo se nyní chystá tohoto výkonu dosáhnout i bezdrátově, a to překvapivě na prodejním zařízení.

oppo 1

Podle informací z čínské sociální sítě Weibo se 50W bezdrátového nabíjení dočká připravovaný smartphone Oppo Find X2. Součástí příspěvku je i fotografie desky, která má nabíjení tímto výkonem zprostředkovávat. Oppo před nedávnem ukázalo prototyp telefonu s 30W bezdrátovým dobíjením, tudíž máme malé pochybnosti, že prodejní zařízení poskočí rovnou na 50 Wattů, avšak i 30 W by bylo velmi působivé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments