Domů » Bleskovky » Apple Watch Series 7 zřejmě čekají jen drobná vylepšení, pracuje se ale na měření teploty i hladiny glukózy v krvi

Apple Watch Series 7 zřejmě čekají jen drobná vylepšení, pracuje se ale na měření teploty i hladiny glukózy v krvi

Letošní Apple Watch by měly přinést vylepšení především v oblasti displeje a UWB přenosu. Zásadnější novinky v podobě měření tělesné teploty a hladiny glukózy v krvi bohužel přijdou až později. Podle agentury Bloomberg se můžeme těšit také na nástupce loňských Apple Watch SE, který by měl být představen v průběhu příštího roku spolu s dalším modelem Apple Watch, zaměřeným na sport.

V průběhu letošního roku bychom se měli dočkat představení Apple Watch 7 a můžeme se těšit opravdu spíše jen na kosmetické změny. Rámeček displeje by měl být tenčí a díky vylepšené technologii výroby displejů bude vzdálenost mezi zobrazovací plochou a krycím sklíčkem menší. Zdokonalení by se měla dočkat také UWB technologie, která byla poprvé představena u loňských Apple Watch.

Apple Watch SE 21
Apple Watch SE

Nové funkce a technologie ale budou následovat i v nadcházejících letech. Už příští rok by měly chytré hodinky Applu zvládat měření teploty, což je vzhledem k dění uplynulých měsíců velmi očekávaná funkce.

Na měření hladiny glukózy v krvi si ale budeme muset počkat ještě o něco déle, ačkoliv i to je velmi očekávaná funkce, na které se pracuje. V příštím roce bychom se pak měli dočkat odolnější verze chytrých hodinek určených pro sportovní použití.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

2 komentářů

  1. :D Cože, nebude Smartmanií slibovanej novej design? :D

    • Dizajn nech zostane, fail je nepouzitelna baterka..

      Ak vydrzia po pol dni v praci 2 az 3 hodinovy vyjazd na bajku a nevybiju sa v pol ceste, potom sa da o nich uvazovat… Ako fashion doplnok ok, ako sportove hodinky akurat tak do kosa.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).