TOPlist

Známe termín prodeje Apple Watch Series 7. Předobjednávky začnou v pátek

apple watch 7 4

Apple před necelým měsícem představil několik nových produktů. Většina z nich se začala prodávat ihned, neplatilo to však pro hodinky Apple Watch 7, u kterých byl začátek prodeje avizován na podzim letošního roku.

Apple Watch Series 7
Datum prodeje Apple Watch Series 7

Nyní jsme se konečně dočkali konkrétního data. Nové hodinky bude možné si předobjednat už v pátek 8. října od 14:00, přičemž mezi první zákazníky se dostanou o týden později, tedy v pátek 15. října.

Nová generace Apple Watch má displej s užším rámečkem a zaoblené hrany. V prodeji bude ve dvou velikostech: 41 mm a 45 mm. Always-on mód má nyní o 70 % vyšší jas než u předchozího modelu.

Kromě hardwarových změn jsme se dočkali také nových designů ciferníků nebo novinek spojených s watchOS 8 v podobě lepší podpory sportovních funkcí pro cyklisty nebo detekci pádů.

Na oficiální české ceny si budeme muset počkat do pátku. Hodinky se budou prodávat po boku starších modelů Watch 3 a Watch SE.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku