Domů » Bleskovky » Apple vyřadil ze svého obchodu iPhone SE a další oblíbené modely

Apple vyřadil ze svého obchodu iPhone SE a další oblíbené modely

V souvislosti s představením nových hardwarových produktů upravil Apple svoji nabídku ve webovém obchodě, vystavil na něj nové modely a odebral několik starších. Jaké změny se v Apple Store uskutečnily?

iPhone SE je minulostí

Tak dlouho se spekulovalo o nástupci iPhone SE, až jej Apple zcela vyřadil z nabídky. Pokud vás zaujala jeho velikost, tak vás musíme zklamat, žádný takto malý iPhone Apple nově v nabídce nemá. Pokud pro vás byla hlavním argumentem nízká cena, máte možnost zakoupit si výhodněji iPhone 7, který zlevnil a nově začíná na 13 490 korunách.

Recenze iPhone SE: Vstupenka do světa nakousnutého jablka

Zmizely i iPhone 6s, 6s Plus

Sedmičkové iPhony se staly nejdostupnějšími jablečnými telefony, neboť společně s iPhone SE z obchodu zmizely i modely 6s a 6s Plus. Ze staré školy tak zůstávají v prodeji modely iPhone 7 a 8 a jejich Pluskové verze. Celé aktuálně dostupné telefonní portfolio má také společného jmenovatele – ani jeden z prodávaných iPhonů již nemá sluchátkový jack.

iPhone X byl nahrazen iPhonem Xs

Jinou strategii zaujal Apple u iPhone X, namísto zlevnění a pokračování prodejů jej gigant z Cupertina zcela vyřadil z nabídka a za stejnou cenu nabízí nový iPhone Xs.

Nekoupíte si ani Apple Watch Series 1

Z Apple Store byly odstraněny i Apple Watch Series 1, které odsunuly starší zlevněné modely. Nejlevnější jablečné hodinky jsou aktuálně Watch Series 3 startující na 7 790 korunách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments