Domů » Bleskovky » Apple má obrovskou sílu: dokázal o den uspíšit premiéru OnePlus 6T

Apple má obrovskou sílu: dokázal o den uspíšit premiéru OnePlus 6T

Smartphone OnePlus 6T měl být oficiálně odhalen v New Yorku 30. října v 10 hodin tamního času, ale nestane se tak. Čínský výrobce přesunul termín premiéry na 29. října, a to z poměrně prostého důvodu.

Apple ohlásil datum příští keynote. Představí na ní nové iPady Pro a MacBook

Nové iPady Pro by sebraly OnePlus veškerou pozornost

Na stejný den, do stejného města a prakticky na stejný čas naplánoval svoji keynote Apple. Firmu z Cupertina nelze podezřívat, že tento termín zvolila právě v reakci na OnePlus, avšak čínská firma se musela silnějšímu hráči podvolit a svoji prezentaci přesunout. Premiéra nových iPadů Pro a MacBooku bude tradičně sledována všemi světovými médii a smartphone OnePlus 6T by se ocitl zcela v jejím stínu.

OnePlus 6T: známe paměťové varianty a jejich ceny

Přesunutí tiskové konference prý bylo pro OnePlus těžkým rozhodnutím a bylo konzultováno přímo s médii. Všem, kteří jsou změnou termínu jakkoliv postiženi (například z důvodu zakoupení letenek, hotelových pokojů, apod.), se OnePlus pokusí najít nějaké náhradní řešení či provést celkovou kompenzaci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments