Domů » Bleskovky » OnePlus 6T: známe paměťové varianty a jejich ceny

OnePlus 6T: známe paměťové varianty a jejich ceny

Necelé dva týdny nás dělí od představení smartphonu OnePlus 6T, který bude tradičně útočit na konkurenci agresivní cenou. Díky serveru MySmartPrice se můžeme podívat na to, v jakých paměťových variantách OnePlus 6T dorazí, a kolik bude stát.

Mírné mezigenerační zdražení

Ceny jsou uvedeny v indických rupiích, neboť značka OnePlus je v Indii velmi populární; koneckonců prezentace OnePlus 6T proběhne v New Yorku a také v Novém Dillí. Z cen je patrné, že novinka mezigeneračně opět o něco podraží; nejlevnější model OnePlus 6T s 6 GB RAM a 128GB pamětí v Indii přijde na 37 999 INR (asi 11 600 korun bez DPH), což je o 3 tisíce rupií (asi tisíc korun) více, než stál základní model OnePlus 6.

Nutno podotknout, že u základního modelu dojde ke zdvojnásobení vnitřní paměti. Vyšší paměťové verze 8 + 128 a 8 + 256 GB mají mezigeneračně podražit pouze o 1 000 rupií, tedy asi o 300 korun. S připočtením daně tak můžeme u OnePlus 6T očekávat následující ceny:

Barva Paměťová varianta Cena vč. DPH
Mirror Black 6 + 128 GB 14 100 korun
Mirror Black / Midnight Black 8 + 128 GB 15 200 korun
Midnight Black 8 + 256 GB 16 700 korun

Oficiální batůžek

Společně s OnePlus 6T bude 30. října představeno i nové příslušenství, ne každé se však bude týkat přímo telefonu. Firma na oficiálním fóru potvrdila, že do prodeje vypustí Explorer Backpack, což je klasický batoh na záda s minimalistickým designem a spoustou kapes různých velikostí. Některé mají být vybaveny prodyšnými větracími otvory pro umístění vlhkých věcí (např. deštníku), tajná kapsa na zadní straně má zase sloužit k uchování cenných předmětů.

Batoh má být vyroben ze speciální tkaniny CORDURA a bude dodáván ve dvou barvách – černé a zelené. Cena bude odhalena až 30. října.

OnePlus 6T dorazí s Androidem 9.0 Pie a spoustou příjemných vylepšení navíc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments