Domů » Bleskovky » Aplikace Mobilní banka od KB nově podporuje Apple Watch

Aplikace Mobilní banka od KB nově podporuje Apple Watch

Aplikace Mobilní banka od Komerční banky ve verzi pro iOS se dočkala nové aktualizace, která přináší podporu chytrých hodinek Apple Watch (recenze & dojmy z dlouhodobého používání), které se před několika dny začaly oficiálně prodávat na českém trhu. Aplikace například umožňuje zjistit aktuální zůstatek, zobrazit poslední transakce nebo vyhledat nejbližší bankomat. O dalších funkcionalitách si rozhodnou sami klienti.

Základní možnosti totiž bude Komerční banka postupně rozšiřovat. Banka bude sbírat náměty a zpětnou vazbu od klientů zejména přes sociální sítě Twitter a Facebook s hashtagem #kbwatch. O nejzajímavější nápady bude aplikace rozšířená.

Mobilní banka Apple Watch

Aplikace pro Apple Watch je funkční po instalaci Mobilní banky na iPhone 5, 5s, 6, 6plus, 6s nebo 6s plus s poslední verzí operačního systému iOS 9.2. Hodinky musí mít operační systém Watch OS ve verzi 2.0 a vyšší. Zprovoznění aplikace na hodinkách probíhá v Mobilní bance po přihlášení  – položka „Apple Watch“, kde si vybere konkrétní účet a potvrdíte volbu heslem. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

  1. Cougar (neregistrovaný)

    Vždycky mě zajímalo kterej blb si takový hodinky může koupit :D jako asi sem staromódní ale vidina toho, že zachvíli bude mít každej pomali povinně chytrý hodinky, chytrý tričko, chytrej kondom a blabla kdo ví co mě fakt netankuje …

    Není nad starý dobrý obyč ručičkový hodinky.

  2. Razr (neregistrovaný)

    Cougar: Není nad starou dobrou pevnou linku!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *