Domů » Bleskovky » Android Pay rozšiřuje podporu, nově se přidává Komerční banka

Android Pay rozšiřuje podporu, nově se přidává Komerční banka

Android Pay, neboli služba placení mobilním telefonem skrze NFC, se dočkala rozšíření o další banku. Nyní můžete platit pomocí smartphonu s Androidem 4.4 a vyšším také, pokud máte Komerční banku. V aplikaci Mobilní banka nebo Mobilní banka Business stačí tuto funkci aktivovat. Poté se bude smartphone chovat jako běžná bezkontaktní platební karta.

MojeBanka Komerční banka

„Komerční banka patří mezi lídry v oblasti bankovních inovací a považujeme proto za důležité nabídnout našim klientům v současnosti nejpokročilejší metodu placení mobilním telefonem – Android Pay. Pilotní testování ukázalo, že nová služba je skutečně spolehlivá, bezpečná a zákaznická zkušenost je na té nejvyšší úrovni,“ uvedl Leoš Souček, zástupce výkonného ředitele marketingu a komunikace Komerční banky.

O účasti Komerční banky se spekulovalo již před příchodem Android Pay do České republiky, konkrétně koncem prázdnin. Android Pay vstoupil na český trh 14. listopadu, přičemž se jedná o první podobnou službu na našem trhu.

Placení mobilem realitou: Android Pay přichází do ČR

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).