Domů » Bleskovky » Aktualizujte: Samsung v Česku uvolnil Android 10 pro Galaxy Note 10

Aktualizujte: Samsung v Česku uvolnil Android 10 pro Galaxy Note 10

Předvánoční čas začneme pozitivní zprávou pro všechny majitele smartphonů Galaxy Note 10 a Note 10+ z oficiální české distribuce. Samsung totiž spustil aktualizační proces na nejnovější verzi Androidu 10. Stalo se tak s mírným předstihem – původně se spekulovalo o tom, že u nás oba modely aktualizaci obdrží až během ledna. Jedná se tedy o příjemný předvánoční dárek.

Note 10 Android 10 1
Samsung v Čechách uvolnil Android 10 pro Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+

Před nedávnem Samsung rovněž uvolnil finální verzi Androidu pro řadu Galaxy S10. V průběhu ledna by se měli dočkat i majitelé ohebného Samsungu Galaxy Fold.

Nepřehlédnětetohle je kompletní seznam zařízení od Samsungu, které se dočkají Androidu 10

Pokud vám ještě notifikace s informací o dostupnosti aktualizace nedorazila, přejděte do nabídky Nastavení – Aktualizace softwaru – Stáhnout a instalovat. V případě, že zatím aktualizaci v nabídce nevidíte, nesmutněte, určitě vám v dohledné době dorazí :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Info opravdu brzo :D

  2. A my na Moravě smolík? To abych si zajel do Čech updatovat telefon..

    • „Cesko“ je oficialni zemepisny kratky nazev Ceske republiky. Cesko tedy zahrnuje jak Cechy, tak Moravu i Slezsko.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).