Domů » Bleskovky » AirPods zdarma? Apple zvažuje, že je příští rok přibalí k iPhonům

AirPods zdarma? Apple zvažuje, že je příští rok přibalí k iPhonům

Tchaj-wanský web DigiTimes s odkazem na nejmenované zdroje z výroby tvrdí, že „Apple, Samsung a Xiaomi zvažují příští rok přikládat TWS sluchátka do balení k novým telefonům“. Zkratka TWS znamená „truly wireless stereo“, což by v případě Applu odkazovalo na AirPods a u Samsungu na GalaxyBuds.

iphone 11 pro box with airpods

Zmiňovaný web neměl v minulosti s podobnými tvrzeními vždy pravdu, ale na druhou stranu nejde o zcela nerealistický scénář. Apple totiž mohl správně dospět k závěru, že nastal vhodný čas nahradit drátová sluchátka EarPods něčím poněkud modernějším.

Projevilo by se to na ceně?

Bezdrátová sluchátka AirPods jsou velmi populární. Dokonce natolik, že Apple údajně musel objednat zdvojnásobení výrobní kapacity. A to přesto, že se prodávají za cenu okolo pěti tisíc korun. Lidé tak evidentně nemají problém za příslušenství platit navíc a nabízí se otázka, proč tedy sluchátka do balení dávat zdarma.

Jedním z vysvětlení je, že by mohlo jít o exkluzivní nabídku k iPhonům 12 Pro, které by se tak o něco více odlišily od nižších modelů. Ovšem to by také mohlo dost možná znamenat, že kvůli přiloženým sluchátkům stoupne výrazně i cena.

Tip: AirPods Pro: otestovali jsme novou generaci sluchátek od Applu

Jak se Apple nakonec rozhodne, se dozvíme až s příchodem nových iPhonů, které by měly být představeny za necelých 10 měsíců. Pokud se zpráva ukáže jako pravdivá, bude určitě zajímavé sledovat, jak se přiložení sluchátek projeví na už tak často dosti vysoké cenovce.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Subscribe
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments