Domů » Bleskovky » Známe datum odhalení řady Galaxy S11. Má mít nejlepší mobilní fotoaparáty na světě

Známe datum odhalení řady Galaxy S11. Má mít nejlepší mobilní fotoaparáty na světě

Představení vlajkových modelů od Samsungu se neodkladně blíží a s ubývajícím časem známe více a více informací o parametrech novinek. Řada Galaxy S11 (možná však Galaxy S20) měla být podle předchozích zpráv světu představena 18. února. Na internet se však nyní dostalo oficiální video lákající na akci Samsungu, které jasně říká, že chystané modely uvidíme už o týden dříve – konkrétně v úterý 11. února.

[Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2020

Podle uznávaného a dobře informovaného leakera  @IceUniverse je právě toto datum konečné a od premiéry nás tedy dělí už jen pět týdnů. Doplňuje také, že chystaná řada nabídne nejlepší mobilní fotoaparáty na trhu. Můžeme se tedy těšit na perfektní výsledky za každých okolností. Je možné, že Galaxy S11/S20 zboří žebříček DxOMark a ukončí nadvládu Huawei

Unpacked 2020
Oficiální pozvánka na Samsung Unpacked 2020

Společně s řadou Galaxy S11 (Galaxy S20) by měl být představen také ohebný Galaxy Fold 2 s véčkovou konstrukcí. Celá keynote bude streamována živě na YouTube a na webu Samsungu.

Aktualizováno 5. ledna: Samsung dnes vybraným zahraničím redakcím a YouTuberům zaslal pozvánku na Unpacked Event do San Francisca. Akce je tedy oficiálně potvrzena.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments