Domů » Bleskovky » Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra: takto se mají jmenovat letošní vlajkové Samsungy

Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra: takto se mají jmenovat letošní vlajkové Samsungy

Příští měsíc budou představeny nové vlajkové smartphony od Samsungu. Očekávány jsou tři smartphony spadající do modelové řady Galaxy S11, je však možné, že je korejský gigant pojmenuje zcela jinak.

galaxy s11 1 1

Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra

Uznávaný informátor Ice Universe přišel na Štědrý den se spekulací, že nové Samsungy budou spadat do modelové řady Galaxy S20, což nyní potvrzuje další zdroj a přidává další informace. Aby Samsung srovnal názvy svých telefonů s čerstvě započatým rokem, údajně zvolí pojmenování Galaxy S20. Tímto jménem se má honosit nástupce levného Galaxy S10e, zatímco vyšší dva modely si vyslouží přídomky Plus a Ultra. Letošní modelová řada má tedy vypadat následovně:

  • 6,2“ – Samsung Galaxy S20
  • 6,7“ – Samsung Galaxy S20+
  • 6,9“ – Samsung Galaxy S20 Ultra

Podle úhlopříček se zdá, že kompaktním vlajkovým modelům v podání Samsungu odzvonilo, pro uživatele s malými kapsami Samsung připravuje telefon véčkové konstrukce. Premiéra všech nových vlajkových modelů je údajně naplánovaná na 11. nebo 18. února.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Loni se taky měla S10 jmenovat jinak a nakonec název byl stejný.

  2. Marek Studnicka

    Compacty nejprve zrušilo Sony,nyní Samsung,domnívám se,že je to škoda.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).