Domů » Bleskovky » Samsung potvrdil termín Unpacked Eventu. Víme, co značí maskované tvary na pozvánce

Samsung potvrdil termín Unpacked Eventu. Víme, co značí maskované tvary na pozvánce

Včera na internet uniklo datum příštího Unpacked Eventu, na kterém Samsung představí řadu vlajkových telefonů Galaxy S20, a také ohebný smartphone véčkové konstrukce. V souvislosti s tímto únikem zřejmě Samsung došel k názoru, že nemá cenu nadále zdržovat, a krátce poté tu stejnou videoupoutávku zveřejnil oficiálně.

Písmena „a“ ve značce Galaxy překrývají obdélník a čtverec, jejichž význam patrně rozklíčoval Max J. z AllAboutSamsung.de. První obdélník má odhalovat tvar fotomodulu Galaxy S20, zatímco druhý čtverec by mohl ukazovat půdorys ohebného véčka v zavřeném stavu.

Unpacked 2020
Oficiální pozvánka na Samsung Unpacked 2020
galaxy
Tvary na pozvánce maskovaly nejen novou řadu Galaxy S11/S20, ale i ohebné véčko

Samsung obě novinky představí 11. února v San Franciscu; podle posledních spekulací by měl jít do prodeje nejprve ohebný telefon, a teprve poté řada Galaxy S20.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
htcjirka
Uživatel
htcjirka

Musím říct, že Samsung má pěkně našlapnuto a svou špičkovost teď má nejen v oblasti hw, ale i sw a zakončeno ukázkovou podporou. Vždy tomu tak nebylo, ale poslední roky, klobouk dolů a jen tak dále.

shepii
Uživatel
shepii

V nadpisu „Víme“, v článku „vlastně nevíme, ale myslíme si“. Taková ta bulvární klasika…

Freder
Anonym
Freder

Tak pokud seš alespoň průměrně inteligentní, tak ti musí být jasný že to tak bude, tak nechápu co na tom vidíš bulvárního zase. Já v tom spíš vidím potřebu že se musíš ke všemu vyjadřovat abys byl zajímavej.

shepii
Uživatel
shepii

No vidíš. Já zase nechápu, proč na mě reaguješ, když ti musí být jasné, že mě tvůj názor absolutně nezajímá.