Domů » Bleskovky » Samsung potvrdil termín Unpacked Eventu. Víme, co značí maskované tvary na pozvánce

Samsung potvrdil termín Unpacked Eventu. Víme, co značí maskované tvary na pozvánce

Včera na internet uniklo datum příštího Unpacked Eventu, na kterém Samsung představí řadu vlajkových telefonů Galaxy S20, a také ohebný smartphone véčkové konstrukce. V souvislosti s tímto únikem zřejmě Samsung došel k názoru, že nemá cenu nadále zdržovat, a krátce poté tu stejnou videoupoutávku zveřejnil oficiálně.

Písmena „a“ ve značce Galaxy překrývají obdélník a čtverec, jejichž význam patrně rozklíčoval Max J. z AllAboutSamsung.de. První obdélník má odhalovat tvar fotomodulu Galaxy S20, zatímco druhý čtverec by mohl ukazovat půdorys ohebného véčka v zavřeném stavu.

Unpacked 2020
Oficiální pozvánka na Samsung Unpacked 2020
galaxy
Tvary na pozvánce maskovaly nejen novou řadu Galaxy S11/S20, ale i ohebné véčko

Samsung obě novinky představí 11. února v San Franciscu; podle posledních spekulací by měl jít do prodeje nejprve ohebný telefon, a teprve poté řada Galaxy S20.

[Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2020

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Musím říct, že Samsung má pěkně našlapnuto a svou špičkovost teď má nejen v oblasti hw, ale i sw a zakončeno ukázkovou podporou. Vždy tomu tak nebylo, ale poslední roky, klobouk dolů a jen tak dále.

  2. V nadpisu „Víme“, v článku „vlastně nevíme, ale myslíme si“. Taková ta bulvární klasika…

    • Tak pokud seš alespoň průměrně inteligentní, tak ti musí být jasný že to tak bude, tak nechápu co na tom vidíš bulvárního zase. Já v tom spíš vidím potřebu že se musíš ke všemu vyjadřovat abys byl zajímavej.

    • No vidíš. Já zase nechápu, proč na mě reaguješ, když ti musí být jasné, že mě tvůj názor absolutně nezajímá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).