Domů » Bleskovky » Známe české ceny nových Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Známe české ceny nových Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Sony včera v Berlíně představilo dva nové smartphony Xperia XZ1 a Xperia XZ1 Compact. Podařilo se nám zjistit, že se obě novinky na českém trhu budou prodávat ve stříbrné, černé a modré barvě, růžová varianta dostupná nebude.

Xperia XZ1 se bude prodávat pouze ve variantě dualSIM, Xperia XZ1 Compact zase jen ve verzi s jedním slotem na SIM kartu. Doporučená koncová cena menšího modelu Compact byla stanovena na 14 990 Kč, klasická „XZ1čka“ bude stát 16 990 Kč. Přesný termín zahájení prodeje zatím oznámen nebyl, ale očekáváme, že by se do prodeje mohly dostat v průběhu října.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Moc pěkná cena za Compact. Škoda, že nebudou prodávat i ten dualsim, ale to se nějak pořeší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).