Domů » Bleskovky » Změna k lepšímu: Google Zprávy na Wear OS mají nový vzhled

Změna k lepšímu: Google Zprávy na Wear OS mají nový vzhled

S příchodem Wear OS 3 jde ruku v ruce také designový jazyk Material You, který Google představil s novou verzí operačního systému Android 12. Nový vzhled se pochopitelně netýká jen smartphonů, ale dotkne se také aplikací v systému pro chytré hodinky.

Samsung Galaxy Watch 4 recenze
Google Zprávy se na Wear OS dočkaly drobné změny

Aktualizovaným vzhledem se může pyšnit aplikace Google Zprávy, konkrétně její verze pro Wear OS. Novinkou jsou kruhové prvky uživatelského rozhraní a také černé pozadí zpráv, které bylo v předchozí verzi modré.

wearosmessages
Změna je kosmetického rázu

Google Zprávy na hodinkách s Wear OS zajišťují plynulé vyřizování SMS, kdy například můžete konverzaci začít na svém telefonu a zbytek již dořešit skrze chytré hodinky. Změna se prozatím týká pouze chytrých hodinek od Samsungu, neboť ty jako jediné aktuálně disponují novou verzí systému.

Dominik Vlasák

2 komentářů

  1. Já jsem aktualizoval, ale vzhled, mám pořád modrý ☹

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).