Domů » Bleskovky » Získejte nové ciferníky pro Xiaomi Mi Band 4

Získejte nové ciferníky pro Xiaomi Mi Band 4

Fitness náramky jsou stále v kurzu, čemuž bezesporu napomáhá také čínské Xiaomi. To nedávno vypustilo do světa další generaci svého oblíbeného náramku Mi Band 4, který v naší recenzi dopadl velmi dobře. Barevný displej jsme hodnotili velmi kladně, stejně jako možnost nastavit si vlastní ciferníky.

mi band 4 aplikace miband4 200 ciferniku

V aplikaci Mi Fit je jich aktuálně dostupných něco kolem padesátky a pakliže nejste fanoušci odvážnějších ciferníků, moc si nevyberete. Xiaomi sice přislíbilo otevřít nahrávání ciferníků pro vývojáře, zaplnění použitelnými variantami ale bude chvíli trvat. Vývojáři třetích stran nicméně nelenili a představili aplikaci, skrze kterou si můžete vybrat z většího množství ciferníků, včetně možnosti si vámi zvolený upravit dle libosti.

Aplikace MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 je prozatím značně omezená, chybí například implementace vyhledávání. Výhodou ale je spolupráce s oficiální aplikací Mi Fit, takže ciferníky nedostáváte do náramku žádným pochybným způsobem, ale rovnou oficiálním kanálem. Aplikace je zdarma, ale je bohužel dostupná pouze pro Android .

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na