Pro ženy pod stromeček: Galaxy S7 se nově obléká do růžové barvy

Vánoční trh bude z pochopitelných důvodů ochuzen o Samsung Galaxy Note7, a tak se jeho výrobce všemožně snaží propagovat svůj stávající vlajkový smartphone Galaxy S7 (edge). U nás k němu korejský výrobce rozdává sedmipalcový tablet Galaxy Tab A (více informací), ve světě zase vymýšlí jiné akce, jak tímto smartphonem z února letošního roku znovu zaujmout. V Jižní Koreji například půjde do prodeje zbrusu nová verze v růžové barvě.

pink-galaxy-s7

Nejedná se přitom o růžovo-zlatou variantu, která se prodává u nás, ale o zcela novou čistě růžovou verzi. Zvláštní je, že korejci si budou moci tento model koupit pouze ve variantě s rovným displejem s 32GB vnitřní pamětí, růžový model se zahnutým displejem do prodeje nepůjde.

2

O globální dostupnosti růžového modelu nemáme zatím žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. „!Vánoční trh bude z pochopitelných důvodů ochuzen o Samsung Galaxy Note7“ přitom stačilo jej uvést do prodeje o týden později pro novoroční oslavy….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel