Domů » Bleskovky » Samsung vám dá tablet zdarma. Stačí si koupit Galaxy S7 či S7 edge

Samsung vám dá tablet zdarma. Stačí si koupit Galaxy S7 či S7 edge

Samsung si pro své zákazníky v předvánočním období připravil další výhodnou nabídku. U vybraných partnerů získají ke každému zakoupenému telefonu Galaxy S7 a S7 edge (recenze) sedmipalcový tablet Tab A v černé barvě jako dárek, standardní cena tohoto zařízení je přitom 3 999 Kč včetně DPH. Akce platí pro telefony zakoupené v termínu od 1. do 30. listopadu 2016.

Sedmipalcový tablet nabízí interní paměť o velikosti 16 GB lze ještě rozšířit pomocí microSD karet až do kapacity 200 GB a díky nástroji OneDrive je možné po dobu 2 let využít dalších 100 GB úložného místa v cloudu. Kapacita baterie 7 300 mAh vydrží například až 12 hodin sledování videí. Rozlišení IPS displeje je 1280 x 800 px a výkon dodává osmijádrový čip Snapdragon 410 (4x Cortex-A53 s taktem 1,3 GHz a 4x Cortex-A7 s taktem 1,5 GHz, GPU Mali-400MP2). Kapacita operační paměti RAM je 1,5 GB.

galaxytaba_2016
Tento tablet dostanete při nákup Samsungu Galaxy S7 (edge) zcela zdarma

Tablet Galaxy Tab A může rovněž sloužit jako dárek pro děti, protože je vybaven tzv. Dětským režimem. Ten nabízí dětem celou řadu zábavných a výukových aplikací, které rozšiřují schopnosti a dovednosti dětí všech věkových skupin. Dětský režim je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslicí ploše a lepším zvukovým efektům skvěle bavit. Zároveň ale nabízí možnost uzamknout nevhodné aplikace, sledovat aktivitu dětí nebo omezovat dobu, po kterou mohou telefon nebo tablet Galaxy používat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. Já mám od Samsungu VR brýle, přítelkyně využila Cashbacku a teď tablet. Příjemné dárky od Samsungu.

  2. Som majitelom mob.tel galaxy 1 gal s5 a note 4 potesil by aj edge dalej mam 5kusov tablet 7 8 9 a 2kusky10 samsung ta firma je fantasticka vlado

  3. Tak, samsung dava darky v podobě příslušenství nebo dalšího zařízení ke koupi tahoto už tak skvěleho telefonu… Ale co ostatní?

  4. Já jsem vyhrál ke Galaxy S7 TV Samsung 55″ zahnutá 4K v ceně 39 990kč. Hodně dobrá hračka. Hodně dobrý dárek k vánocům. Miluji Samsung.

  5. Já taký – miluji SamsunGa S6

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).