Domů » Bleskovky » Zaměřeno na hráče: Honor představil speciální ovladač pro chytré telefony

Zaměřeno na hráče: Honor představil speciální ovladač pro chytré telefony

V Kolíně nad Rýnem v současné době probíhá populární herní veletrh Gamescom. Na výstavišti nechybí ani společnost Honor, která zde představila vlastní herní ovladač pro chytré telefony. Ke smartphonu jej připojíte z levé i z pravé strany. Ovladač se s telefonem spáruje prostřednictvím technologie Bluetooth a o jeho výdrž se stará vestavěná baterie s kapacitou 400 mAh.

honor gamepad

Výrobce během herní konference uvedl, že 18 % majitelů Honorů se považuje za hráče, což byl jeden z hlavních důvodů, proč se do vývoje ovladače pustil. Co se týče kompatibility, hraní většiny her by mělo být bez sebemenšího problému. V případě zájmu si navíc můžete ovládání přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Vybitou baterií hraní nekončí

Ovladač můžete připojit k jakémukoliv chytrému telefonu – vychytávku si díky tomu užijí i hráči, kteří nevlastní zařízení značky Honor či mateřské společnosti Huawei. Jestliže se vám při hraní vybije baterie, ovladač začne čerpat energii přes USB-C přímo z telefonu. Pokud vlastníte zařízení s microUSB konektorem, budete si však muset vystačit s vestavěnou baterií ovladače. Cenu ani dostupnost výrobce zatím neprozradil.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments