Domů » Bleskovky » Zákaznické centrum Huawei slaví narozeniny. Láká na výměnu displeje zdarma a slevy

Zákaznické centrum Huawei slaví narozeniny. Láká na výměnu displeje zdarma a slevy

První zákaznické centrum značky Huawei v České republice úspěšně završilo úvodní rok svého fungování. Společnost Huawei si proto jako poděkování pro své zákazníky připravila hned několik dárků – těm novým během zítřejšího dne, tedy 6. června nabídne vybrané smartphony za zvýhodněnou cenu nebo jim k nákupu přidá dárkové poukazy, zatímco stávajícím majitelům telefonů Huawei ve čtvrtek (7. června) zdarma vymění rozbitý displej smartphonu. Fanoušci značky Huawei čeká také sladké občerstvení, soutěž o příslušenství Huawei nebo focení se smartphonem Huawei P20 Pro (recenze).

Servis zařízení i gravírování na telefony

Během prvního roku provozu zákaznického centra Huawei v obchodním centru Quadrio na Národní třídě v Praze, které kromě prodeje smartphonů nabízí také poradenství, servis zařízení Huawei a další zákaznické služby, uspořádala značka pro své příznivce celkem pět speciálních akcí.

Proškolený personál centra během přibližně 4 000 hodin provozu zajistil opravu několika tisíc rozbitých displejů, v souladu s požadavky klientů opatřil stovky smartphonů originálním laserovým gravírováním, obnovil stovky zapomenutých hesel a osmi majitelům dokonce pomohl navrátit jejich ztracený telefon. Usilovná práce, na jejímž konci stojí tisíce spokojených majitelů zařízení Huawei, si v průběhu roku vyžádala na 2 500 vypitých káv.

Výměna displeje zdarma a slevy na telefony

Oslavy prvních narozenin zákaznického centra Huawei v Quadriu proběhnou 6. a 7. června. Kromě bezplatné výměny displeje, zvýhodněných cen a dárkových poukazů k nákupu se fanoušci značky Huawei na místě mohou těšit také na soutěž o příslušenství Huawei nebo slavnostní fotostěnu a focení s Huawei P20 Pro. Aby byla narozeninová oslava kompletní, chybět samozřejmě nebude ani sladké pohoštění.

Oficiální program dvoudenní oslavy

6. června: Toto datum by si v diářích měli zatrhnout především ti, kteří přemýšlí o koupi nového smartphonu. K nákupu modelu Huawei P Smart totiž obdrží slevu 500 Kč, smartphone Huawei Mate 10 lite získají o 1 000 Kč levněji a cena oblíbeného Huawei Mate 10 Pro klesne o 1 500 Kč.

K nákupu smartphonů z nové řady Huawei P20 zákazníci jako poděkování získají dárkový poukaz do OC Chodov. Ti, kteří si vyberou vlajkový model Huawei P20 Pro, se mohou těšit na poukaz v hodnotě 2 000 Kč, noví majitelé smartphonu Huawei P20 dostanou poukaz na 1 500 Kč a nákup Huawei P20 lite bude odměněn poukazem ve výši 1 000 Kč.

7. června: Druhý narozeninový den se bude soustředit především na stávající majitele telefonů Huawei, kteří se chystají svému chytrému parťákovi dopřát výměnu displeje, která patří mezi finančně nejnáročnější opravy. Ti mohou v zákaznickém centru Huawei 7. června využít nabídky bezplatné výměny displeje. Prvních 100 zájemců se totiž zcela zdarma dočká zbrusu nového displeje, aby svůj smartphone mohli opět využívat na maximum. Kompletní pravidla akce naleznete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.