Domů » Bleskovky » Apple WWDC 2017: sledujte premiéru novinek od Applu živě

Apple WWDC 2017: sledujte premiéru novinek od Applu živě

Dnes v 19:00 našeho času v kalifornském San Jose odstartuje další ročník vývojářské konference WWDC, na které Apple tradičně představí řadu novinek, a to zřejmě nejen těch softwarových. Na pořadu dne je nová verze systémů iOS 11, watchOS4, macOS 10.13 & tvOS11, nové MacBooky, iPady a zřejmě i další příslušenství, jako bezdrátový Siri reproduktor a bezdrátová klávesnice s Magic barem, který se poprvé objevil loni u MacBooku Pro. Podrobnější přehled všech očekávaných novinek naleznete v tomto článku.

Stream na YouTube

Jak naladit stream?

Uživatelé zařízení se systémem macOS, iOS a Apple TV budou moci live stream z akce od 19:00 sledovat na této stránce (vyžadován je prohlížeč Safari, podporován je také systém Windows 10 a prohlížeč Microsoft Edge).

Apple WWDC

Majitelé zařízení se starší verzí sysétmu Windows či telefonů a tabletů s Androidem budou moci přenos sledovat neoficiální cestou, a to skrze VLC Player, stačí si v něm jen otevřít URL adresu streamu: http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436-b/17qopibbefvoiuhbsefvbsefvopihb06/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Nebo třeba jednoduše na youtube [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).