Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » Xiaomi v Českých Budějovicích otevřelo Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců

Xiaomi v Českých Budějovicích otevřelo Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců

Jak jsme tento týden informovali, značka Xiaomi dnes v 11:00 v Českých Budějovicích otevřela další Mi Store, ve kterém si kromě chytrých telefonů můžete koupit také řadu příslušenství, jako jsou fitness náramky Mi Band, sluchátka či powerbanky. Na své si ale přijdou i příznivci chytré domácnosti a dalších produktů tohoto čínského giganta – v Mi Store seženete oblíbenou koloběžku, rýžovar, chytrý vysavač, reproduktory, čističku vzduchu, notebook a další produkty čínského giganta.

Slavnostní přestřižení pásky při otevření nového Mi Store v Českých Budějovicích
Slavnostní přestřižení pásky při otevření nového Mi Store v Českých Budějovicích

Na otevření prodejny dostala pozvánku také naše redakce a vy se nyní můžete podívat, jaká atmosféra při otevření českobudějovického Mi Store panovala. Frontu plnou nedočkavých zákazníků čekajících na 10. hodinu ranní, kdy se prodejna otevřela, tvořilo okolo 500 zájemců.

Fronta se táhla napříč téměř celým obchodním centrem IGY, a to dokonce i přes eskalátory. Tipujeme, že „nával“ před obchodem bude po celý dnešní den, jelikož slevy jsou velmi lákavé. Pro zákazníky je na dnešní den připraveno celkem 1 250 produktů značky Xiaomi.

Největším lákadlem byl bezesporu smartphone Xiaomi Redmi Note 5 jen za 499 Kč, základní model Redmi 6A za 399 Kč, fitness náramek Mi Band 2 za 99 Kč (100 ks) a sluchátka s cenu 1 Kč (1000 ks). Po celý dnešní den rovněž platí 30% sleva na nezlevněné zboží.

První nedočkavci přišli v pět ráno

S dotazem, jak dlouho čekají ve frontě, jsme oslovili jsme několik zájemců, kteří byli na začátku fronty. Samotné obchodní centrum se otevřelo dnes v sedm hodin ráno, nicméně první nedočkavci čekali před obchodním centrem už od páté hodiny ranní. A jaký produkt si plánují odnést? Jednoznačně vede Xiaomi Redmi Note 5, nicméně někteří využijí také 30% slevy na veškerý sortiment. Námi oslovení zájemci na konci fronty tuto slevu chtějí využít na nákup koloběžky a chytrého vysavače.

Dalším lákadlem pro všechny zúčastněné je také soutěž o elektrickou koloběžku Mi Electric Scooter, smartphone Xiaomi Redmi Note 5 a fitness náramek Mi Band 3. Vyhlášení soutěže je naplánováno na 16:30.

Mi Store v Českých Budějovicích je v pořadí již čtrnáctou Xiaomi prodejnou v České republice. K vidění zde měl být také Xiaomi Mi Mix 3, ale nakonec se tak nestalo. Přesto si zde zájemci mohou osahat a případně zakoupit jeden exkluzivní kousek – chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge. Na klidný průběh celé akce dohlížela dvoučlenná policejní hlídka.

Petr Uhlíř

Student ČVUT, Fakulty elektrotechnické a studijního programu Softwarové inženýrství a technologie. Milovník mobilních zařízení a nových technologií. Mezi mé záliby patří grafika a florbal.

4 komentáře

  1. Petr (neregistrovaný)

    Je fajn, že dělají tyhle akce. Lidi kteří mají hluboko do kapsy mají šanci si koupit celkem dobrý mobil za pár korun. Za mě osobně palec nahoru.

  2. Lolool (neregistrovaný)

    Pro socky dobry. Stat tam treba 16 hodin… :-D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel