Sledujte nás na YouTube

Vlna jménem Xiaomi se dál valí Českem. Společnost Beryko otevře Mi Store v IGY Centru v Českých Budějovicích

Společnost Beryko, oficiální distributor Xiaomi pro Českou republiku, otevře další značkový obchod Mi Store. Slavnostní otevření proběhne v sobotu 8. prosince 2018 v českobudějovickém IGY Centru.

Xiaomi Mi Store Hradec Králové

Mi Store opět ve znamení velkých slev

Pro první zákazníky je připraveno 1 250 produktů značky Xiaomi za neuvěřitelné ceny. Skvělý smartphone Xiaomi Redmi Note 5 bude za 499 Kč, základní model Redmi 6A za 399 Kč, kultovní fitness náramek Mi Band 2 koupí první stovka zájemců za 99 Kč a značková sluchátka s cenu 1 Kč si odnese celý tisíc návštěvníků. Po celý slavnostní den platí 30% sleva na nezlevněné zboží. Velkým lákadlem je také soutěž o elektrickou koloběžku Mi Electric Scooter, smartphone Xiaomi Redmi Note 5 a fitness náramek Mi Band 3. Podrobnosti najdete na této stránce.

Českobudějovický Mi Store bude už 14. prodejnou značky Xiaomi v Česku (mapku najdete zde). V moderním showroomu bude k vidění a vyzkoušení kompletní portfolio produktů od telefonů a příslušenství přes nositelnou elektroniku a chytrou domácnost až po kamery a třeba i elektrickou koloběžku.

Vyzkoušejte si Xiaomi Mi Mix 3 a chytré hodinky Amazfit Verge

Lákadlem slavnostního dne bude vystavený smartphone Xiaomi Mi Mix 3, který kompletně odstranil rámečky a roztáhnul displej přes celou čelní stranu. Mi Mix 3 zatím není v ČR oficiálně v prodeji. K vyzkoušení budou i chytré sportovní hodinky Xiaomi Amazfit Verge, patrně jde o jediný kousek v Česku.

  • IGY Centrum, Pražská třída 1247/24, České Budějovice
  • 8. prosince 2018
  • v 7:00 se otevřou brány obchodního centra
  • v 9:00 začne registrace do soutěže
  • v 11:00 proběhne slavnostní otevření Mi Storu
  • v 16:30 budou vyhlášeny výsledky soutěže
  • podrobnosti o akci: xiaomi-czech.cz/cb

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *