Domů » Bleskovky » Xiaomi nabídne novinku, kterou okopírovalo z iPhone 11

Xiaomi nabídne novinku, kterou okopírovalo z iPhone 11

Se slow-motion selfie videi přišla jako první společnost Apple, následně se přidal jihokorejský Samsung a nyní tuto funkci podle dostupných informací představí také čínský výrobce Xiaomi.

XIAOMI LOGO 2

Zpomalená nahrávka, pro niž se vžilo označení „slofie“, by se brzy mohla objevit v chytrých telefonech s uživatelským prostředím MIUI. Alespoň to na XDA fóru naznačil uživatel s přezdívkou „kacskrz“, které se podařilo najít důkaz v kódu aplikace fotoaparátu. Nová funkce by měla umožnit nahrávat slow-motion videa v rozlišení 1280 x 720 při 120 snímcích za sekundu.

Tip: Xiaomi Mi Watch na nových videích. Běží na nich hodinková verze MIUI

Novinka by se mohla objevit společně s nadcházejícím telefonem Xiaomi Mi CC9 Pro, který je mimo jiné vybavený 108 Mpx snímačem. Nicméně není vyloučené, že ji výrobce jednoduše zahrne do některé z nadcházejících aktualizací MIUI.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carda
Anonym
Carda

Čína…. Jediné kam se nedostanou je software a podle toho to taky vypadá.

Noxi
Anonym
Noxi

Tak zrovna MIUI podle mého názoru patří mezi to lepší. A jak je v článku uvedeno, první jaksi nebyli.

iosak
Anonym
iosak

MIUI lepší?:)))) To jako fakt? Víc nebezpečnější verze Droida neexistuje.

tora85
Uživatel
tora85

Tak ono pokud vim tak slo mo mel samsung v roce 2012 a super slo mo melo sony v roce 2014. A to byly hošani z Cupertinu v dane nabidce vzdy o rok za nima. Android nebo ios, dve sratschky..stejna (_!_) Kazdy ma neco propracovanejsi a neco ne.

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

A bude možnost natočit slow-motion opakovaně?Mohla by toto redakce otestovat,až ho dostane do testu?

Peťa
Anonym
Peťa

Okopírovalo? Možná jen trochu.. Veškeré současné vlajky jsou toho dnes schopny.. Funkce nevyužitelná, absolutně k ničemu! Ale jakmile to tam napere Apple, a nazve tuto geniální funkci stroze „super turbo mega hustě přísně zpomalené selfí“, tak si ostatní řeknou – je to sice nevyužitelná blbost, ale mrskněme to tam taky, hodíme jednu aktualizaci a je to tam, no.. Alespoň nebudou na fórech vypisovat vychloubačné ovejdy, že mají něco víc.. No a tak tu máme novou, prďáckou funkci ;)

uni
Uživatel
uni

Je to tak, Apple zkrátka stále definuje trh, který vytvořil. Po 13ti letech, respekt.

Petr
Anonym
Petr

Apple nejen, ze zadny trh nevytvoril, ale uz vubec nic nedefinuje. Dnes uz jen paberkuje a kopiruje konkurecni vymozenosti a jeste k tomu dost opozdene a nedostatecne.

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

:-D spíš si měl napsat ɹ€$p€cΨ ,aby bylo všem jasné, jaká je to blbost.

Nemám žádný Apple produkt
Anonym
Nemám žádný Apple produkt

Petr: můžeš nesouhlasit, být tradiční ovce ze stáda Apple haters, ale to je tak vše co s tím uděláš. Dalších pár let můžeš Apple slepě nenávidět, ale opět to je vše co s tím můžeš udělat. Smutná životní náplň :-D

JP23
Uživatel
JP23

Petr alá HTCJ koukám stále páběrkuje a nehodlá se poradit s psychiatrem, zda-li je možné s jeho pokročilou patologickou poruchou osobnosti ještě vůbec něco dělat. Smutný příběh jednoho malého tragéda.