Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 umí díky aktualizaci natáčet slow-motion videa selfie kamerou

Samsung Galaxy S10 umí díky aktualizaci natáčet slow-motion videa selfie kamerou

Němečtí a švýcarští majitelé Samsungu Galaxy S10 mohou stahovat novou aktualizaci, která mimo jiné přináší také jednu příjemnou novinku – natáčení zpomaleného videa (slow-motion) videa přední selfie kamerkou.

Update přidává také funkci Auto Hotspot, která dokáže sdílet vaše mobilní připojení s nedalekými zařízeními, která jsou připojena ke stejnému Samsung účtu. Aktualizace dále přináší vylepšené rozpoznávání otisků prstů. V notifikační liště se budou nově objevovat tlačítka „Media“ a „Zařízení“, který uživatelům umožní ovládat zařízení připojená k telefonu, takže například televize či zařízení spárovaná přes Bluetooth.

galaxy s10 slo mo selfie update screen

Snad se brzy dočkají i majitelé z dalších evropských zemí.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Aha … on to nebyl vtip.
To je ubohé.

lukass71
Uživatel
lukass71

Taky jsem si rikal…
„snad se to neuchyti, to uz prece nema sanci“ a presto tu to je. Zivotnost ocekavam podobnou jako animoji a podobne kraviny.

uni
Uživatel
uni

Tzv. „slowfi‘ mají dva největší výrobci (Apple, Samsung), je to zkrátka součást telefonů.

aslynt
Anonym
aslynt

Ještě by to chtělo slowmo režim, jaký uměl Note9 a jaký umí všechny Sony, tj natáčím normálně video a v rámci toho videa cvaknu a udělá to 960fps, pak to zas pokračuje dál. Nechápu, proč to z S10e odstanili, tj demence.

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Ano,opakované slow-motion v HD bylo v S9 Plus a tady ho odstranili,je to opravdu demence.Nejlépe ho natáčet umí Sony, jak v FHD,tak v HD.

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

Update mam dnes dostupny :)