Xiaomi Mi Band 7: známe českou cenu a termín zahájení prodeje

Xiaomi Mi Band 7 press

Fitness náramky Xiaomi Mi Band patří mezi nejpopulárnější nositelnou elektroniku nejen u nás, ale také ve světě. Po velmi povedeném modelu Xiaomi Mi Band 6 (a také variantě podporující bezkontaktní platby skrze NFC) jsme se konečně dočkali nástupce v podobě Xiaomi Mi Band 7. Jaké jsou jeho hlavní přednosti a kdy a za jakou cenu můžeme novinku očekávat na českém trhu?

Mezi hlavní změny patří větší AMOLED panel, který nově dostal úhlopříčku 1,62″ a rozlišení 192 × 490 pixelů, maximální jas 500 nitů a podporu Always-On režimu. Baterie má kapacitu 180 mAh a kompletně dobít ji lze za přibližně 2 hodiny, přičemž výdrž se má pohybovat až okolo 14 dní. Samozřejmost představuje voděodolnost do tlaku 5 BAR, zobrazování notifikací, měření srdečního tepu a okysličení krve či sledování až 120 různých sportovních aktivit. V prodeji u nás bude základní verze bez NFC pro bezkontaktní placení. Varianta s NFC bude na český trhu uvedena později.Xiaomi Mi Band 7 pressNepřehlédněte

Xiaomi Mi Band 7 oficiálně! Má větší displej s pohotovostním režimem a delší výdrž

Xiaomi Mi Band 7 se v České republice začne oficiálně prodávat 22. června. Cena se oproti předchůdcům nikterak dramaticky nezměnila – náramek se bude prodávat za 1 290 Kč a předobjednat si jej můžete už nyní na MP.cz.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku