Xiaomi Mi Band 7 možná nebude tím nejlepším náramkem. Ve hře je tajemná varianta Pro

xiaomi mi band 7 pro 2

Fitness náramky Mi Band patří už dlouhá léta mezi tu nejlepší nositelnou elektroniku na trhu. S každou další generací přidávají Mi Bandy nové funkce a upevňují svou pozici nekorunovaného krále. Poslední iterace s názvem Xiaomi Mi Band 7 nabídne oproti svému předchůdci Mi Band 6 například větší baterii či větší displej s podporou pohotovostního režimu.

xiaomi mi band 7 pro 1
Snímek obrazovky z doprovodné aplikace prozrazující existenci Mi Bandu 7 Pro

Na výsluní se ale možná nebude hřát příliš dlouho. Podle spekulací chystá Xiaomi překvapení v podobě verze Pro, která by měla v portfoliu čínského výrobce zaujmout čelní pozici. Čím se bude oproti základnímu Mi Bandu 7 odlišovat, to prozatím nevíme, avšak předpokládá se, že by se mohla chlubit ještě větší baterií (spekuluje se o 200mAh akumulátoru), rozměrnějším displejem nebo zabudovanou GPS, přičemž svým vzhledem by mohla připomínat stájového kolegu Redmi Smart Band Pro.Xiaomi Mi Band 7 pressNepřehlédněte

Xiaomi Mi Band 7 oficiálně! Má větší displej s pohotovostním režimem a delší výdrž

Pokud Xiaomi skutečně připravuje vybavenější model svého chytrého náramku (jak naznačuje uniklý screenshot z doprovodné aplikace), mělo by dojít k jejímu odhalení společně s dlouho očekávanou vlajkovou lodí Xiaomi 12 Ultra, jež je plánovaná na červenec letošního roku.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku