Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 po se vzoru svých předchůdců těší velké oblibě mezi zákazníky. Není divu – čtvrtá generace nabídla nejen barevný displej, ale zároveň neslevila na výdrži, která činí úctyhodných 20 dní. Mezi další novinky patří také přepracovaný snímač srdeční frekvence či šestiosý akcelerometr pro přesnější měření fyzické aktivity.

Xiaomi Mi Band 4 3
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi už pracuje na náramku Mi Band 5

Proto zřejmě nikoho příliš nepřekvapí, že čínský výrobce už pilně pracuje na páté generaci. Přípravy potvrdil samotný šéf společnosti Huami, která má produkci chytrých náramků na starost. Za zmínku stojí především informace, že na Mi Band 5 budeme čekat výrazně kratší dobu, než tomu bylo v případě předchozí generace. Dočkat bychom se totiž měli už příští rok.

Nepřehlédněte – Xiaomi Mi Band 4 vs. Honor Band 5

Informace vzešla z nedávného setkání s investory, které se konalo při příležitosti zveřejnění finančních výsledků společnosti. Huang Wang, šéf a zakladatel Huami, zde rovněž potvrdil, že výrobce plánuje i nadále spolupracovat s Xiaomi.

Jaké novinky by podle vás měl Xiaomi Mi Band 5 nabídnout? Dejte nám vědět v komentářích.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

11 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Už příští rok se můžeme dočka nové generace? WOW

 2. O čem ten článek jako má být? O informaci, že Xiaomi pracuje na 5ce? Mám pro vás exkluzivní zprávu, až začnou prodávat 5ku, tak začnou pracovat na 6ce.

  • Petr (neregistrovaný)

   Krom toho můžeme dávat návrhy k tomu, co by v náramku nesmělo chybět. Poté si to jistě přečte vedení společnosti, prokonzultují a nejlepší nàvrh samotný ředitel zakomponuje do náramku. A teď zpět na zem. Každému z redakce je u pr*ele, co kdo chce v náramku. Takže snaha udělat z nezajímavèho článku alespoň trochu zajímavÿ.

  • Jirka (neregistrovaný)

   Nechci působit jako hnidopich, ale na 6 už se stejně pracuje. Takové projekty nejsou na rok

   • KRD (neregistrovaný)

    zrovka v oblasti spotřební elektroniky si to dovedu i představit, to není auto…

 3. Veronika (neregistrovaný)

  Hlavně GPS. Bez ní už náramek ani hodinky nekupuju, to můžu používat telefon rovnou. Za mě pořád top Huawei band 3 pro :)

 4. Saker (neregistrovaný)

  Telefonovat z naramku je blbost, ale ako nudzove riesenie ked je telefon vedla v miestnosti, povedat ze sa ozvem atd. je to super. No a EKG predsa, synchro cez wifi a to cele do 50e :) :) :)

 5. Adam (neregistrovaný)

  Já si myslím že by v tom náramku neměla chybět GPS a také háčky a čárky. Když vám přijde SMS a je tam háček nebo čárka tak je tam takový obdélník a v tom je křížek.

 6. Adam (neregistrovaný)

  A ještě by tam mohl být Český jazyk.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *