Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 po se vzoru svých předchůdců těší velké oblibě mezi zákazníky. Není divu – čtvrtá generace nabídla nejen barevný displej, ale zároveň neslevila na výdrži, která činí úctyhodných 20 dní. Mezi další novinky patří také přepracovaný snímač srdeční frekvence či šestiosý akcelerometr pro přesnější měření fyzické aktivity.

Xiaomi Mi Band 4 3
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi už pracuje na náramku Mi Band 5

Proto zřejmě nikoho příliš nepřekvapí, že čínský výrobce už pilně pracuje na páté generaci. Přípravy potvrdil samotný šéf společnosti Huami, která má produkci chytrých náramků na starost. Za zmínku stojí především informace, že na Mi Band 5 budeme čekat výrazně kratší dobu, než tomu bylo v případě předchozí generace. Dočkat bychom se totiž měli už příští rok.

Nepřehlédněte – Xiaomi Mi Band 4 vs. Honor Band 5

Informace vzešla z nedávného setkání s investory, které se konalo při příležitosti zveřejnění finančních výsledků společnosti. Huang Wang, šéf a zakladatel Huami, zde rovněž potvrdil, že výrobce plánuje i nadále spolupracovat s Xiaomi.

Jaké novinky by podle vás měl Xiaomi Mi Band 5 nabídnout? Dejte nám vědět v komentářích.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Už příští rok se můžeme dočka nové generace? WOW

Nyny
Uživatel
Nyny

O čem ten článek jako má být? O informaci, že Xiaomi pracuje na 5ce? Mám pro vás exkluzivní zprávu, až začnou prodávat 5ku, tak začnou pracovat na 6ce.

Petr
Anonym
Petr

Krom toho můžeme dávat návrhy k tomu, co by v náramku nesmělo chybět. Poté si to jistě přečte vedení společnosti, prokonzultují a nejlepší nàvrh samotný ředitel zakomponuje do náramku. A teď zpět na zem. Každému z redakce je u pr*ele, co kdo chce v náramku. Takže snaha udělat z nezajímavèho článku alespoň trochu zajímavÿ.

Jirka
Anonym
Jirka

Nechci působit jako hnidopich, ale na 6 už se stejně pracuje. Takové projekty nejsou na rok

ka-r-los
Uživatel
ka-r-los

zrovka v oblasti spotřební elektroniky si to dovedu i představit, to není auto…

Veronika
Anonym
Veronika

Hlavně GPS. Bez ní už náramek ani hodinky nekupuju, to můžu používat telefon rovnou. Za mě pořád top Huawei band 3 pro :)

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Ta výdrž na baterku je fakt děs koukám.
Zlatý BIP.

Saker
Anonym
Saker

Telefonovat z naramku je blbost, ale ako nudzove riesenie ked je telefon vedla v miestnosti, povedat ze sa ozvem atd. je to super. No a EKG predsa, synchro cez wifi a to cele do 50e :) :) :)

uni
Uživatel
uni

Proč je handsfree z telefonu ok a z náramku blbost?

Adam
Anonym
Adam

Já si myslím že by v tom náramku neměla chybět GPS a také háčky a čárky. Když vám přijde SMS a je tam háček nebo čárka tak je tam takový obdélník a v tom je křížek.

Adam
Anonym
Adam

A ještě by tam mohl být Český jazyk.