Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Xiaomi Mi Band 5 v přípravě. Možná dorazí dříve, než byste čekali

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 po se vzoru svých předchůdců těší velké oblibě mezi zákazníky. Není divu – čtvrtá generace nabídla nejen barevný displej, ale zároveň neslevila na výdrži, která činí úctyhodných 20 dní. Mezi další novinky patří také přepracovaný snímač srdeční frekvence či šestiosý akcelerometr pro přesnější měření fyzické aktivity.

Xiaomi Mi Band 4 3
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi už pracuje na náramku Mi Band 5

Proto zřejmě nikoho příliš nepřekvapí, že čínský výrobce už pilně pracuje na páté generaci. Přípravy potvrdil samotný šéf společnosti Huami, která má produkci chytrých náramků na starost. Za zmínku stojí především informace, že na Mi Band 5 budeme čekat výrazně kratší dobu, než tomu bylo v případě předchozí generace. Dočkat bychom se totiž měli už příští rok.

Nepřehlédněte – Xiaomi Mi Band 4 vs. Honor Band 5

Informace vzešla z nedávného setkání s investory, které se konalo při příležitosti zveřejnění finančních výsledků společnosti. Huang Wang, šéf a zakladatel Huami, zde rovněž potvrdil, že výrobce plánuje i nadále spolupracovat s Xiaomi.

Jaké novinky by podle vás měl Xiaomi Mi Band 5 nabídnout? Dejte nám vědět v komentářích.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.