Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 4: známe oficiální českou cenu a dostupnost

Xiaomi Mi Band 4: známe oficiální českou cenu a dostupnost

Společnost Xiaomi dnes představila dlouho očekávanou novou generaci chytrého fitness náramku Mi Band 4 – ten jsme vám představili v tomto preview. Xiaomi Mi Band 4 přichází zhruba po roce od premiéry předchozí generace Mi Band 3. I u nejnovější generace tvoří hlavní prvek oválný modul, který se zasouvá do pryžového náramku.

Xiaomi Mi Band 4: známe oficiální českou cenu a dostupnost
Xiaomi Mi Band 4: známe oficiální českou cenu a dostupnost

Zatímco samotný náramek zůstává prakticky stejný, na modulu došlo k mnoha dílčím změnám. Tou nejvýraznější je barevný dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95 palce (rozlišení 120 x 240 px, svítivost 450 nitů), který je o 40 procent větší než u minulé generace. Xiaomi připravilo pro tento displej 60 různých barevných témat.

Xiaomi Mi Band 4


Speciálně pro Čínu byl představen také Xiaomi Mi Band 4 s podporu NFC pro mobilní placení, do Evropy se ale oficiální cestou nedostane, jelikož bude možné jej využívat pouze s tamním platebním systémem AliPay.

Kapacita vestavěné baterie je 135 mAh a výrobce slibuje až 20 dní výdrže na jedno nabití. Samotné nabíjení zabere zhruba 2 hodiny. Ve výbavě nechybí ani optické měření srdečního tepu, kapacitní proximity senzor, či tříosý gyroskop a akcelerometr.

Xiaomi Mi Band 4: cena a dostupnost

Xiaomi Mi Band 4 se na českém trhu začne prodávat na začátku července za doporučenou koncovou cenu 1249 Kč včetně DPH. K dispozici bude celá řada barevných náramků  černý, béžový, oranžový, fialový či vínový.

Propojení s telefonem skrze Bluetooth 5.0 zajistí mobilní aplikace pro Android a iOS. Ve výbavě kromě


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na