Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 3 na fotografii: tenké rámečky, žádná brada a vysouvací fotoaparát

Xiaomi Mi 3 na fotografii: tenké rámečky, žádná brada a vysouvací fotoaparát

Xiaomi Mi Mix 3 bude dalším velmi sledovaným smartphonem od tohoto čínského výrobce. Na internet se nyní dostala fotografie prototypu, která ukazuje, jak bude přední strana vypadat. Výřez v horní části ani bradu v té spodní u Mi Mixu 3 nenajdeme, v tomto případě bude celá přední strana patřit pouze displeji s velmi tenkými rámečky.

Takhle by měl Xiaomi Mi Mix 3 vypadat
Takhle by měl Xiaomi Mi Mix 3 vypadat

Telefonní reproduktor Xiaomi vtěsnalo do horního rámečku, selfie kamerku bychom ale hledali marně. Ta má být vysouvací, podobně jako to umí nedávno představené novinky Oppo Find X či Vivo Nex. Z fotografie to není patrné, ale tipuji, že stejně jako u předchozí generace (Mi Mix 2 – recenze) bude chybět 3,5mm výstup pro připojení sluchátek; ta se tak zřejmě opět budou muset připojovat skrze redukci z USB-C konektoru.

Xiaomi Mi Mix 3

Pozornější čtenáři si na fotografii všimnou starší verze prostředí MIUI 9, nicméně to u vývojových prototypů není nic nestandardního. Finální verze by samozřejmě měla běžet na nejnovějším MIUI 10. Datum oficiální premiéry zatím neznáme.

Takto by měl Xiaomi Mi Mix 3 s výsuvnou selfie kamerkou vypadat
Takto by měl Xiaomi Mi Mix 3 s výsuvnou selfie kamerkou vypadat

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments