Domů » Články » Vytvořte si se Samsung Galaxy S9 a S9+ vlastní jedinečné emoji, vaše zprávy budou o to osobitější

Vytvořte si se Samsung Galaxy S9 a S9+ vlastní jedinečné emoji, vaše zprávy budou o to osobitější

Nové telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ necharakterizuje pouze perfektní fotoaparát a možnost vytvářet superzpomalené záběry. Skvělá je i zábavná novinka v podobě vlastních animovaných emoji. Majitelé telefonu mají možnost stvořit si svého jedinečného avatara, který využívá rozšířenou realitu. Díky tomu se mohou vyjadřovat mnohem osobitějším způsobem než doposud.

Vytvořené animované emoji bude vypadat, znít a chovat se stejně jako jeho lidská předloha. Funkce emotikonů využívajících rozšířenou realitu (AR Emoji) využívá algoritmus strojového učení na základě dat, který analyzuje dvojrozměrný obraz uživatele, zmapuje více než 100 obličejových rysů a následně vytvoří trojrozměrný model. Ten umí vyjadřovat a napodobovat výrazy jako např. mrkání nebo kývání. Tím je umožněná skutečná personalizace. S funkcí Animované emoji můžete sdílet své skutečné pocity nejen prostřednictvím videa, ale i celé řady nálepek ve standardním formátu animovaných obrazových souborů (AGIF). Své emoji tak mohou majitelé Galaxy S9 a S9+ sdílet na většině platforem pro instant messaging provozovaných třetími stranami (Messenger, Whatsapp atd.).

Po proměně své selfie v emoji navíc můžete svému avatarovi měnit oblečení, vlasový styling a doplňky dle libosti. Zvolte si takový vzhled, jaký máte rádi ve skutečnosti, nebo popusťte uzdu fantazii a vytvořte své neopakovatelně originální a zcela nové já.

Kromě vlastních samolepek se svým emoji, které přesně kopíruje vaše pohyby a emoce, je v Galaxy S9 a S9+ váš emoji automaticky zpracovaný do 18 samolepek. Ty ukazují rozsáhlou škálu emocí, díky kterým do svých zpráv dostanete více pocitů a osobitější zábavy.

Samsung se nyní spojil se společností Disney a přináší uživatelům Galaxy S9 a S9+ emoji v podobě postaviček myšáka Mickeyho a myšky Minnie. Tyto postavičky od Disneyho ožívají v prostředí rozšířené reality pro komunikaci a posílání zpráv vůbec poprvé. Oblíbeného emoji navíc lze přidat pod funkci Always on Displej a můžete se jím potěšit kdykoliv se na svůj telefon podíváte.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.