Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Vyšel iOS 13.2. Přináší podporu AirPods Pro a výrazně lepší fotografie

Vyšel iOS 13.2. Přináší podporu AirPods Pro a výrazně lepší fotografie

Apple včera společně s novými sluchátky AirPods Pro vypustil do světa aktualizaci plaftormy iOS na verzi 13.2. Update přináší kromě podpory nových sluchátek i spoustu dalších funkcí, zejména vylepšení funkcí fotoaparátu.

airpods pro 1

iOS 13.2: ještě lepší fotografie pro nejnovější iPhony

Největší novinkou iOS 13.2 je patrně funkce Deep Fusion, kterou Apple představoval už v souvislosti s iOS 13, avšak zřejmě tuto vychytávku nestihl implementovat. Deep Fusion funguje tak, že ještě před zmáčknutím spouště vytvoří 9 fotografií s různou expozicí a nechá neurální koprocesor, aby je sloučil do jednoho snímku s velkým množství detailů, vysokým dynamickým rozsahem a nízkou hladinou šumu.

deep fusion
Takhle bude Deep Fusion skládat výslednou fotografii

TipDeep Fusion je jednou z největších inovací iPhone 11. Jak technologie funguje?

Tato funkce je bohužel dostupná pouze u nejnovějších iPhonů 11, 11 Pro a 11 Pro Max, neboť je podporována pouze u nejnovějšího čipsetu Apple A13 Bionic. Uživatelé nejnovějších iPhonů také dostávají možnost měnit v aplikaci Fotoaparát rozlišení videa.

apple deep fusion feature demo

Mezi další novinky v iOS 13.2, které již dostávají všechny podporované smartphony (iPhone 6 a vyšší), patří 70 nových emotikonů, možnost nechat si ve sluchátkách AirPods předčítat přijaté zprávy, vylepšení zabezpečení videa v HomeKitu, transparentnější zasílání dat ze Siri do Apple a také spousta oprav.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments