Výrobce naznačuje: OnePlus 5 může přijít ve 4 barevných variantách

I když zatím nevíme, kdy přesně bychom se mohli dočkat oficiálního představení OnePlus 5, výrobce nás neustále láká na nové podrobnosti, a to i přes to, že se již na internetu stihly objevit kompletní hardwarové parametry i fotografie vývojového prototypu (více informací).

Prototyp OnePlus 5

Na Twitteru značky se nyní objevil příspěvek, který naznačuje, že bychom se mohli dočkat celkem čtyřech barevných variant – ke triu černá, červená a zlatá by se mohla přidat i speciální duhová varianta, ale je možné, že výrobce chce jen získat zpětnou odezvu od lidí na to, které barevné varianty by preferovali, a stejně tak může jít jen o barvy ochranných krytů.

Že má příspěvek co do činění s OnePlus 5 potvrzuje hned druhé slovo, je je ve slově „should“ místo písmene S použita právě pětka. Doufejme, že oficiální premiéra už je na spadnutí a OnePlus nám svou novinku brzy oficiálně odhalí.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku