Domů » Bleskovky » Prototyp OnePlus 5 na první fotografii: duální optika potvrzena

Prototyp OnePlus 5 na první fotografii: duální optika potvrzena

V následujících týdnech bychom se měli dočkat oficiálního představení smartphonu OnePlus 5. O něm v poslední době slýcháme poměrně často – na internet už stihly uniknout kompletní specifikace, kvalitní nákresy i fotografie pořízené duálním fotoaparátem.

Přítomnost dvou objektivů nyní potvrzuje další zveřejněná fotografie, na které má být zachycen vývojový prototyp telefonu. Oba fotoaparáty by měly disponovat 16Mpx rozlišením a optickou stabilizací obrazu, a stejné rozlišení by měla nabídnout i čelní selfie kamerka.

Prototyp OnePlus 5
Prototyp OnePlus 5

OnePlus 5 má také zaujmout velmi vysokým výkonem, který zajistí čipset Snapdragon 835 ve spolupráci se 6 nebo až 8 GM RAM u nejvybavenější varianty; ta má rovněž disponovat 128GB interní pamětí (klasická verze má mít 64GB úložiště).

Telefon má jako první ze všech novinek od OnePlus dostat displej s Quad HD rozlišením, úhlopříčka by měla být 5,5″, i když některé zahraniční zdroje tvrdí, že výrobce opět vsadí na osvědčené Full HD. Kapacita nevyměnitelná baterie by měla mít kapacitu 3 000 mAh. Čtečka otisků prstů bude klasicky umístěna ve středovém tlačítku pod displejem.

Jiří Hrma

10 komentářů

 1. Akorát že je to photoshop, to samé píší i lídé na phonearena.

 2. Nechápu jednu věc. Když ma 3T baterii 3400mAh , tak proč davaji zase jenom 3000?

 3. No, snad bude finální produkt více podobný prvním renderům, než těm posledním. Na Oneplus 5 čekám už od minulého roku, ale s tím, jak jde čas chodí stále horší zprávy. Design jde od deseti k pěti a stejně tak výbava (počínaje baterkou a vynecháním některých detailů konče). Jestli baterka bude pod 3600 mAh, a vzhled stejný jako 3T a to za cenu výrazně vyšší než zhruba 14000 Kč, tak to raději půjdu do xiaomi mi 6.

 4. 3T je lepsi volbou

  • Jak může být 3T lepší volbou než něco, co neexistuje?:-)

   • Zcela jednoduse, stejne jako pro tebe je nejlepsi volbou vzdy ten pristi iphone, i kdyz ani nevis jaky bude, a stejne zustanes verny lenovu:)

   • q (neregistrovaný): To fakt ne, ono to v podstatě ani nejde. Zaříznutí vcelku pěkného předešlého „vrstveného“ designu, zaříznutí Vibe Pro řady (orientace na Moto).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).