Domů » Bleskovky » Vylepšený multitasking iPadu s iOS 11: na jaké novinky se můžeme těšit?

Vylepšený multitasking iPadu s iOS 11: na jaké novinky se můžeme těšit?

V dnešní době jsou iPady často využívány nejen pro konzumaci obsahu v pohodlí domova či na cestách, ale mnohdy také jako pracovní zařízení, jelikož jsou snadno přenosné a s vhodným příslušenstvím dokáží v některých situacích spolehlivě zastoupit notebooky.

Nový systém iOS 11 je sice ještě v beta verzi, ale už teď nám Apple ve videích představuje, na jaké nové funkce se můžeme těšit. Série má šest krátkých videí, které mohou potencionální zákazníky navnadit ke koupi, a především ukázat, jaké novinky si pro nás jablečný gigant v jedenácté verzi systému připravil. Více textu už není potřeba, podívejte se sami.

Přečtěte si také: Vyzkoušeli jsme iOS 11: novinek je více, než se na první pohled zdá

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).