Sledujte nás na YouTube

Vyhlášení soutěže: Smartphone Nubia My Prague získává…

Od začátku dubna jste na SMARTmanii mohli soutěžit o smartphone Nubia My Prague v hodnotě 10 699 Kč, který ve svém názvu odkazuje na naše hlavní město. Ostatně i loňská světová premiéra tohoto modelu proběhla přímo v Praze (více informací). Abyste telefon získali, bylo nutné správně odpovědět na soutěžní otázky a mít také trochu štěstí – vaše odpověď musela dorazit přesně 456. v pořadí.

A na koho se tedy štěstí usmálo tentokrát? Smartphone Nubia My Prague v bílo-zlaté variantě poputuje k Ladislavu Smíškovi (lada.ladislav64@*****.cz), kterému tímto gratulujeme. Výherce jsme dnes kontaktovali na uvedeném soutěžním e-mailu pro získání adresy pro zaslání výhry. A že jste nevyhráli zrovna vy? Nezoufejte, už příští týden si na SMARTmanii budete moci zasoutěžit o pět Premium verzí skvělé cestovatelské aplikace Sygic Travel (Tripomatic).

Redakce

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *