Domů » Bleskovky » Skvělá aplikace pro cestovatele Tripomatic se mění na Sygic Travel a přidává nové funkce

Skvělá aplikace pro cestovatele Tripomatic se mění na Sygic Travel a přidává nové funkce

Pokud rádi cestujete a poznáváte nová místa, mohli jste si tuto činnost zpříjemnit díky úspěšné české aplikaci Tripomatic, která nabízí tipy na zajímavá místa po celém světě, možnost rezervace hotelu, automobilu či nákup vstupenek. Tripomatic měsíčně používá více než 250 000 cestovatelů a toto číslo neustále narůstá. Vývojáři z Brna se nově spojili se slovenskou společností Sygic, která stojí za GPS navigací s více než 130 miliony uživateli. Společně chtějí nabídnout aplikaci Sygic Travel, která pomůže cestovatelům v každé fázi jejich výletu – od rozhodování, kam se vydají, až po sdílení zážitků z dovolené.

SygicTravel

Pokud už na Tripomaticu máte účet, nic se pro vás nemění – po aktualizaci aplikace z Google Play či App Store dojde k jejímu přejmenování, všechna data ale zůstanou zachována, a to samé platí i pro webovou verzi, která se přestěhovala na adresu travel.sygic.com. Pro snadný výběr nejlepší destinace Sygic Travel brzy nabídne aplikaci pro virtuální realitu, která umožní cestovatelům doma na pohovce s použitím VR headsetu „projít“ po městě a zjistit, zda se jim tam líbí natolik, aby se tam vypravili i ve skutečnosti.

Sygic Travel - trip planner & city guides

Sygic Travel je v základní verzi k dispozici zdarma a při používání vás nijak neomezuje, jen je nutné abyste byli připojeni k internetu. Premium verze stojí 463 Kč a nabízí možnost prohlížet mapy i zajímavá místa offline, a také obsahuje podrobnější průvodce a popisky míst z databáze Fodor. Případně je také možné zakoupit offline data pouze pro jednu vybranou destinaci za 119 Kč.

A pozor, pokud byste rádi Sygic Travel používali v plnohodnotné verzi s offline daty a Fodor průvodci, sledujte pečlivě SMARTmanii. V nadcházejících dnech vám totiž nabídneme soutěž o pět Premium licencí :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).