Domů » Články » Soutěž: Vyhrajte stylový smartphone Nubia My Prague

Soutěž: Vyhrajte stylový smartphone Nubia My Prague

V naší nové soutěži se značkou Nubia můžete vyhrát elegantní smartphone My Prague (recenze), což je vůbec první smartphone pojmenovaný po našem hlavním městě. Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. O výherci následně rozhodne pořadí doručení správné odpovědi – telefon Nubia My Prague získá ten, jehož správná odpověď dorazí 456. v pořadí.

Nubia My Prague dostala do výbavy osmijádrový procesor Snapdragon 615 (MSM8939, 64bit), který doplňují 3 GB RAM a 32GB interní úložiště. Další prostor získáte díky slotu na microSD kartu (max. 128 GB). Celkové rozměry smartphonu jsou 147,8 x 72,1 x 5,5 mm, ukazatel hmotnosti se zastavil na hodnotě 140 gramů. O zobrazování se stará 5,2″ Super AMOLED displej s Full HD rozlišením (1080 x 1920 px, 424 ppi). Nubia My Prague běží na Androidu 5.0.2 doplněným vlastním uživatelským prostředím.

Hlavní fotoaparát s CMOS ISOCELL snímačem má rozlišení 13Mpx rozlišení, autofocus a video nahrává ve Full HD videa při 30 fps. Objektiv tvoří celkem 5 čoček. Přední selfie kamerka disponuje 8Mpx rozlišením a světelnost objektivu je f/2.4. V těle telefonu najdeme dva sloty na SIM kartu (1x microSIM, 1x nanoSIM v kombinaci se slotem na microSD kartu).

Kromě podpory GSM/3G/HSPA+ ve výbavě nechybí ani rychlé datové přenosy přes LTE (pásma 800, 1800, 2100 a 2600 MHz), chybí pouze 900 MHz, které u nás používá Vodafone. Konektivitu doplňuje duální WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz), Bluetooth 4.0, GPS a podpora USB OTG. Vestavěný akumulátor má kapacitu 2200 mAh.

Nubia My Prague: Videorecenze

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 5. dubna 2016, 15:00 a končí po dosažení 465. správných odpovědí, nejpozději však 20. dubna 2016, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Nubia My Prague v bílo-zlaté barvě získá ten výherce, jehož správná odpověď bude odeslána 456. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 456. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 457).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce vyhlásíme 26. dubna.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.