Vyhlášení soutěže: Honor 50 se dvěma kryty Preciosa získává…

800 600 Honor 50

Minulý týden jsme spustili zbrusu nový design webu SMARTmania.cz a při této příležitosti jsme si pro vás s vybranými partnery připravili týden plný soutěží. Každý den jste se mohli (a u probíhajících soutěží stále ještě můžete) zapojit a vyhrát atraktivní ceny. V pořadí druhá soutěž se značkou Honor skončila v pátek úderem půlnoci a vyhrát jste v ní mohli skvěle vybavený smartphone Honor 50 se dvěma kryty z limitované edice Preciosa.

Soutěže se celkem zúčastnilo 1466 soutěžících, z nichž jsme generátorem nechali určit výherce. Nebudeme vás dlouho napínat, zde je jeho jméno:

  • Honor 50 v barvě Midnight Black (128GB varianta) + 2x kryt Preciosa vyhrává Roman Petýrek (@romanpetyrek)

Romanovi gratulujeme – během dnešního dne jej budeme kontaktovat na poskytnuté e-mailové adrese za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

Na našem webu stále probíhají další tři soutěže – své štěstí můžete zkusit v té o Xiaomi 11T (pozor, končí už dnes o půlnoci), Motorolu edge 20 či čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku