Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Fitbit Charge 2 a Alta HR získávají…

Vyhlášení soutěže: Fitbit Charge 2 a Alta HR získávají…

Od konce minulého měsíce jste na SMARTmanii mohli soutěžit o dva sportovní náramky značky Fitbit. Konkrétně šlo o modely Charge 2 (recenze)  a Alta HR (recenze). Stačilo pouze správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a mít samozřejmě trochu štěstí. Výhra byla připravena pro výherce, jehož správná odpověď dorazila 699. (Fitbit Alta HR) a 1299. v pořadí (Fitbit Charge 2).

Fitbit Charge 2
Fitbit Charge 2

V případě první výhry, náramku Fitbit Alta HR, se tentokrát štěstí usmálo na Radku Horáčkovou z Českých Budějovic. Druhá výhra v podobě Fitbitu Charge 2 poputuje do Třebíče k Tomášovi Holému. Výhercům gratulujeme :-)

Fitbit Alta HR
Fitbit Alta HR

A že se tentokrát štěstí neusmálo právě na vás? Nezoufejte. Společně s našimi partnery pro vás chystáme další soutěže, ve kterých budete moci získat chytré telefony, příslušenství a další elektroniku. Stačí nás jen pozorně sledovat a třeba další z výher poputuje právě k vám.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).